F5N a windows xp

notebooky Asus a vše kolem nich
greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 27 led 2008 19:01

Zase ja...jak radil JCDenton tak sem udelal a vse fakcilo...i tlacitko pro vypnuti/zapnuti touchpadu a i to "www" tlacitko. jelo mi to asi 10 minut...pak spadla wifi..nevedel sem proc...6 hodin sem se rypal ovladacema...wifi nejede..nasr...
pridu dom kde mam wifi pripojeni..a lup..ono to naskoci...rad bych opet zprovoznil ty hotkeye..ale pri instalaci ATKDrv to skoro hned vyhodi hlasku ze chce restart...pak tak dat ATKHotkey a po naslednem restartu to hodi error blablabla v hotkey...cili to nejde...
muj dotaz tedy zni jestli si da atkdrv nejak odstanit?pac si myslim ze je to tim ze to pak hodi chbynou hlasku..
dik za jakykoliv nazor

greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 28 led 2008 11:38

no a do tretice ja...pote co sem jsem doinstaloval drivery na FN + hlasitost tak mi zacina divne padat wifi...proste pulhodiny jde a pak vubec...drbal sem se s ti zas vcera...neslo to...ted sem to zapl a zas jde...predpokladam ze dlouho to nevydrzi...stalo se to nekdy nekomu?

JCDenton
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2008 23:33

Příspěvekod JCDenton » 01 úno 2008 12:00

2 greatboy: zdravim, s tou wifi sem problem nemel, dokud jsem nepresel na kabel kvuli moji zvukovce do expresscard, ktera jaksi nema rada bezdrat :D
Jinak zkus neinstalovat zbytecnosti jako wireless console a podobny nesmysly, stahni si ciste jenom drivery pro WLAN, nainstaluj je pres spravce zarizeni a k routeru se pripojuj pres windows. Takhle mi to normalne fungovalo, ale u asusu clovek fakt nikdy newi, ty notaky sou strasne naladovy... :D

zviera

jednoduchy navod ako zabranit citacke aby obsadila poziciu C

Příspěvekod zviera » 28 bře 2008 10:29

Islo mi dost nanervy ze po instalacii XP sa hlavny disk kvoli citacke dostal na poziciu F. Tak som sa trocha povrtal v biose a prisiel som na jednoduche riesenie ako tomu zamedzit pevny disk po instalacii je potom ako ma byt spravne pismeno C :D. Na desktope sa to riesi tak ze sa z dosky citacka vytiahne a zapoji sa az po instalacii . V notebooko taka moznost neni. Ako som si vsimol citacka sa pripaja do USB portov na doske takze ma napadlo jednoducho vypnut USB v biose a po instalacii win ho proste zapnut. A funguje to :D . Ako nato: Hned po spusteni notebooku treba vstupit do biosu klavesou F2. Nasledovne vybrat zalozku sekurity dalej moznost I/O interface sekurity posledne dve zalozky USB interferface a NEW card interface treba zvolit moznost Locked u obidvoch . Nasledne nezabudnut ulozit save changes and exit. Mozte naistalovat win XP a hned po hrubej instalacii ked nabehne win predtym ako pojdete tlacit vsetky driversi sa treba vratit do biosu a nasledne vratit zmeny. Vstetko sa bude tvarit ako ma a vas pevny disk bude mat menovku C. No snad to niekomu pomoze :) .

athom
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 10 dub 2008 01:58

ovladac na webcam u F5N-AP059

Příspěvekod athom » 10 dub 2008 02:02



Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů