Zaheslovaný ASUS F3K

notebooky Asus a vše kolem nich
benedy
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 05 bře 2009 21:37

Zaheslovaný ASUS F3K

Příspěvekod benedy » 05 bře 2009 21:45

28.2.2009
Jen doufám že to píšu správně do správné sekce.

Prosím vás,koupil jsem Notebook na online aukci a takhle sem dopadl!
Je zaheslovaný přístup jak do Biosu tak dál na OS se nedostanu.
Ono to chce heslo ještě před vstupem do OS to znamená že nereaguje ani F2 pro vstup do Biosu.
Dá se říct že to chce heslo ihned po načtení Hardware na základní obrazovce při startu Notebooku,zkoušel jsem restart biosu,a různě co se dá ale nic nepomohlo.
Dokonce jsem i volal na technickou podporu Asus kde mi řekli heslo platné 1 den ale to také nic nepomohlo
Takto to vypadá po načtení hardware po základní obrazovce a zapsání hesla od Aceru.
Věděl by mi někdo poradit?

http://i39.tinypic.com/r7u9sy.jpg

5.3.2009

V tuhle chvilku jsem na tom takto.
Resetoval sem BIOS s vyndanou baterií,Notebook stejně chtěl heslo,tak jsem jen odmačkal Enter a hleďme,sice mi to nedovolilo vstup do Biosu ale zato mne to pustilo dál do Windows po té co se na monitoru objevila možnost klávesy F2 tak jsem stisknul a už tam byly ALE! Do biosu se stále nedostanu!
Tak jsem si myslel že když udělám Flash Biosu že se to změní ale ono prd,dal jsem tam poslední verzí Biosu ale stále stejné takže já ani nemůžu nastavit systémové hodiny a na datumu mám porád rok 2008 pátý měsíc!Ve Windows když změním hodiny tak je to vše v pohodě ale po zapnutí druhý den je o5 vše zpátky.

Jak bych to prosím mohl odstranit?

Je možné spravovat Bios ve Windows nějakým programem?

P.s. od původního prodejce nemám šanci něco získat natož nějaké heslo!
Díky předem.
Naposledy upravil(a) benedy dne 07 bře 2009 15:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 06 bře 2009 16:50

ahoj zkusil bych toto http://rapidsh***.com/files/178746685/H ... bPatch.ZIP
je to cd s ruznima programa stahni a vypal nejlepe v progamu http://www.imgburn.com/pote vloz do mechanky a uvidis
jinak cislo na servis asusu je 420 596 766 888

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 07 bře 2009 23:56

Urcite na ten notebook existuje Master Password ktory po zadani odstrani heslo ktore tam mas nastavene,, ma to toshiba , ma to fujitsu-siemens , ma to HPcko .... tak preco nie ASUS , kontaktoval by som ASUS servis a modlil sa nech nezistia ze je to kradnuty notebook a pak miesto booku ta navstivi policia a okrem zadrzania notebooku ti este naparia pokutu lebo kupit v aukcii nejaky zaheslovany notebook - keby to heslo predosly majitel vedel asi by to uz on sam odhesloval alebo pouzival nemyslis ???
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

benedy
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 05 bře 2009 21:37

Příspěvekod benedy » 09 bře 2009 11:23

Spíš si myslím že to prodal aniž by se tím zabýval,chtěl se toho zbavit.Kdyby nebyl až z druhé strany republiky tak se za ním asi rozjedu,jinak nevím,ale jinak silně pochybuju o tom odkud Noťas pochází,ani na to radši nemyslet.

mipetre
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2010 15:34

Příspěvekod mipetre » 30 srp 2011 14:04

:?: Vím že je to dlouho uzavřené téma ale asi před 2 min. jsem to samé řešil a to už podruhé. Je to sice starý "křáp" ale i tak je stále potřeba (né pro mě).
Ptám se jen na to : "Je možné, aby bios chtěl "Enter password" (přesně jak je tu na obrázku) asi milionkrát a za dvě minuty, a asi 10 vypnutí a zapnutí, změnil takříkajíc názor ??" :?:
Toto se mi stalo už podruhé a čekám za jak dlouho to udělá znovu. :?:

Já už to nechápu :( .


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů