1000HE_problém s hlukem ventilátoru

notebooky Asus a vše kolem nich
firestorm
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 19 dub 2009 10:40

1000HE_problém s hlukem ventilátoru

Příspěvekod firestorm » 23 kvě 2009 12:32

Zdravím,
1000HE je bezva minibook, ale přišel mi bohužel kus s hlučným ventilátorem. Bez ohledu na otáčky, na kterých zrovna běží, vydává navíc otravné bzučení. Pokud se stiskne šasi v místě, kde se ventilátor nachází, bzučení přestane. Stejného efektu se docílí otočením notebooku o 180 stupňů. Již jsem to reklamoval, v protokolu bylo napsáno, že závada byla nalezena a odstraněna výměnou komponenty(tedy větráčku), ale problém trvá stále. Má někdo podobný problém? Na EEE fóru (http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=65651) tento problém řeší uživatelé také a zdá se, že je to výrobní vada snad prních sériií tohoto modelu, bohužel ne nijak vyjímečná:( Mrzí mě, že ani reklamace toto nevyřešila, a tak ho tam pošlu zpět v období, kdy ho budu méně postrádat. Nebo neví prosím někdo, jestli se dá "beztrestně"-tedy bez obav o ztrátu záruky-dostat až k ventilátoru? Že bych se pokusil prostor mezi ním a krytem nějak vycpat, abych tento hluk alespoň zmírnil? Nebo jak to řešíte vy? Díky za odpovědi

volodjA
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 22 kvě 2009 20:05

Příspěvekod volodjA » 23 kvě 2009 18:15

ja bych s tim sam nic nedelal, posli to zpet ze se zavada znovu obevila, co jsem cetl na zahranicnich forech, tak je to vada kusu z prvni serie

omaha12
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 21 čer 2009 14:39

Příspěvekod omaha12 » 21 čer 2009 14:42

Jojo, reklamuj to... bohužel se to objevuje často.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů