ASUS K50AB-SX081

notebooky Asus a vše kolem nich
::..N!tr()..::

ASUS K50AB-SX081

Příspěvekod ::..N!tr()..:: » 23 lis 2009 20:42

Zdravim!Na vanoce mam vyhlidlej tenhle typ notebooku ASUS K50AB-SX081 a chtel jsem se vas jako ostrilenych "hekrů" zeptat jAKY je na nej vas nazor, popř kdo ho ma tak jak je s nim spokojeny.Diky

Martasator
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 04 zář 2007 13:01

Příspěvekod Martasator » 24 lis 2009 11:10

čau,
určitě záleží co od svýho novýho notebooku očekáváš. Můžu ti říct, že vlastním podobný kousek (SX010), takže mám jen o 1GB RAM méně, jinak si myslím, že se neliší. Já jsem s tímto notasem velmi spokojený, máš tu za málo peněz hodně muziky, i co se kvality týče. Já osobně jsem jej koupil za cca 11 200kč a oporovnání s minulým notasem na svoji dobu je to ohromný rozdíl (acer za 20k) :D Kvalita u aceru byla otřesná, šasi se prohýbalo a trpěla tím MB, která to nakonec nevydržela a odešla do věčných lovišt :-) Tu máš jistotu, že když ti notas někdo ukradne, ztratíš jej, nebo jej vlastní vinou rozbiješ, tak nebudeš tak nasraný, ovšem nízká cena je vždy na úkor něčeho. Není to na úkor výkonu, ani kvality, podle mého názoru je šasi velmi pevný a vzhledově taky není k zahození, jen nesmíš být přehnanej puntičkář, protože by tě možná rozčilovali otisky prstů, které je tu jednoduché zanechat, já už si toho ani nevšímám, protože nový otisk prstu tu přes ty ostatní ani přes prach nepostřehnu :D Další pěkná věc je kvalitní monitor, který velmi pěkně zobrazuje všechny barvy :) Ale k věci, nízká cenu je tu na úkor vybavenosti, porty jako s-video, eSATA tu nehledej :) Jediný co tu najdeš jsou 4 USB, vstup na mikrofon, výstup na sluchátka, sítovka, a klasickej výstup na monitor. Musíš jen vědět co od toho notasu potřebuješ, mě třeba tyto nedostatky vůbec nevadí, až jednou příjde doba kdy použití eSATA bude běžná věc, tak si asi koupím novej, ale to asi nebude tak brzo (jestli se pletu, tak mě nekritizujte :) )
Jediný co mi tu trochu chybý je BT, ale pokud ti nevadí že budeš mít zabraný jedno USB, tak si můžeš koupit to malé BT, které není potřeba ani vytahovat a nejde skoro vidět a skoro nic to nestojí.

A nebo zkus napsat co od notasu očekáváš a jakou cenu nechceš překročit, a uvidíš :) Určitě tu budeš mít hodně rad, tak hodně štěstí :)

::..N!tr()..::

ASUS K50AB-SX081

Příspěvekod ::..N!tr()..:: » 24 lis 2009 15:14

No parada.jde mi oto abych na tom valil na netu obcaj nejakou mene narocnou hru.Prave me zajimalo ze tento notas se na trhu moc dlouho neohral.a napadlo me jestli to nema nejake ty mouchy.

Martasator
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 04 zář 2007 13:01

Re: ASUS K50AB-SX081

Příspěvekod Martasator » 25 lis 2009 14:55

::..N!tr()..:: píše:No parada.jde mi oto abych na tom valil na netu obcaj nejakou mene narocnou hru.Prave me zajimalo ze tento notas se na trhu moc dlouho neohral.a napadlo me jestli to nema nejake ty mouchy.


hry na tom rozjedeš i více naročné v rozumném nastavení. Zkoušel jsem rozjet i NFS shift, na střední detaily při 1366x768, ve velkém chumlu aut, nebo na některých úsecích pár okruhů jsem "hrál" tak z 10 - 15 fps :lol: Ale když trochu ubereš detaili, tak to jede v klidu, problém byl, že mi hra při jiném nastavení padala, tak sem to nehrál, nebylo to kvůli notasu, ale chyba se objevovala více lidem když nějak pozměnili detaili, od tý doby sem hraní moc neřešil, tak nevím jestli je tento problém u hry už vyřešený. Dále jsem hrál assassins creed, taky celkem slušně při 1366x768 v některých úsecích to notas zvládne na plný, bohužel to někdy přestávalo zvládat, tak sem radši něco ubral abych to furt nemusel nastavovat. Ale ty jsi mluvil o méně naročných hrách, no a s tím by neměl být problém :) O netu nemluvě :D
Jinak nevím jestli ta první věta v odpovědi ("No parada.") nebyla ironická :D Protože není proč, nemyslím si, že bys potřeboval eSATU, nebo HDMI :) Nebo se pletu? :)

creeping
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 lis 2009 11:55

Příspěvekod creeping » 28 lis 2009 11:58

zdravim chcel by som sa spytat co je totot za notebook ASUS X5DAB SX102
je to nejake nove vydanie k50ab? lebo maju rovnake parametre len iny procesor a je odost lacnejsi nez k50AB
Popis ASUS X5DAB SX102
procesor : AMD Athlon II QL65 (2.2Ghz, dual core, 1MB L2 cache),
pamät : 2048MB (1x2G) DDR2 800MHz,
pevný disk : 250GB 5400rpm,
optická mechanika : DVD/RW SuperMulti DL,
display :15.6" displej HD (1366x768),
grafická karta : ATI Radeon HD4570 512MB,
cítacka pamätových kariet : áno,
siet : Gigabit LAN, WiFi 802.11g/n,
batéria : 6 článková,
porty : video kamera 1.3M, 4xUSB 2.0, Altec Lansing reproduktory, zvuk SRS Premium Sound,
software : bez OS,
rozmery : 370 x 256 x 31/35,5 mm,
hmotnost : 2.35 kg,

ja som rozmyslal nad k50ab sx88 ale tento je lacnejsi stym istym netusim v com je hacik


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host