Problém se zhasínáním displeje u NTB ASUS N61JQ

notebooky Asus a vše kolem nich
jimenez
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 09 zář 2008 14:33

Problém se zhasínáním displeje u NTB ASUS N61JQ

Příspěvekod jimenez » 19 čer 2010 18:27

Zdravím Vás a potřeboval bych radu. Před 2 týdny jsem si koupil NTB Asus N61JQ a od samého začátku se potýkám s jeho režimy úspory energie nebo jak to nazvat. Problém je v tom, že NTB, reaguje každou chvíli jinak na nečinnost. Prostě se stává, že zazvoní telefon a než ho vyřídím displej zhasne a jednou ho normálně rozsvítím a podruhé si ani neškrtnu, ať mačkám co mačkám dispej se nerozsvítí a nepomůže nic jiného než ho vypnout a opět zapnout čímž ovšem přijdu o vše co jsem měl rozděláno. Doteď jsem pracoval na stolním PC a nějaké režimy řízení spotřeby šly mimo mě, normálně jsem si v XP nastavil po jak dlouhé době se má vypnout displej a nikdy jsem s tím neměl problém, režim spánku jsem nikdy nepoužil. Na tomto NTB jsou Win7 Professional a několik utilit různých režimů Entertainment mode, Office Mode, Multimedia mode atd. Prozatím co jsem našel jsem povypínal a NTB relativně držel bez problémů. Dnes jsem ovšem poprvé odpojil NTB od sítě a chtěl ho nastartovat pouze na baterii, jaké to ale bylo překvapení když po nabíhání systému jsem naběhl hned do nějakého režimu ve kterém absolutně nesvítil monitor a nepovedlo se mi ho ani nijak oživit. Musel jsem nejprve dát NTB do sítě a potom se teprve normálně nastartoval. Chci se proto zeptat jestli jde o nějakou hloupost v nastavení nebo v tom, že je problm vážnější a je třeba NTB reklamovat. Děkuji za každou radu.
S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.

Amigo.CZE
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 09 říj 2009 12:35

Příspěvekod Amigo.CZE » 27 čer 2010 11:47

Ahoj,
možná zkus odinstalovat nějaký ten prográmek na správu toho jasu. Ale nemyslím si, že v tom bude něco většího..

Prosim tě, chápu to dobře, že máš tento laptop?
http://www.alza.cz/asus-n61jq-jx014x-d152089.htm

Udělal by jsi nějaký fotky a zhodnotil celkově tento notebook, hlavně jak je to s konstrukcí, jestli to vše drží atd., zda je to kvalitní. Můžu tě o to poprosit, byl bych moc rád.

Díky


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů