F5RL-konecne vse funkcni na XP!

notebooky Asus a vše kolem nich
ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

F5RL-konecne vse funkcni na XP!

Příspěvekod ice.bc » 09 lis 2007 08:42

Tak sem zdarne po par dnech rozchodil tento model na XP!!Jeste by mi ale nekdo mohl rict,jak funguje ,,numericky,,touchpad:-)

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 09 lis 2007 09:11

..touchpad vyresen:-)

nerozumnej
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 31 říj 2007 11:38

Příspěvekod nerozumnej » 09 lis 2007 13:26

Koupil jsem ho dceři a XP jsem tam dal v pohodě. Pustil, strčil CD bez zásahů do BIOSu a instalce se spustila úplně normálně. Ovladače fungujou všechny ze stránek ASUS, jen je třeba přijít na pořadí v jakém je tám dát. Vše dohledáno zde na fóru. A před nima doinstalovat nějakou kravinku kterou jsem našel někde na netu. Pak jde vše jak po másle. Za ty prachy dobrá volba. :wink:

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 09 lis 2007 14:02

S instalaci windows taky nakonec bez problemu,jak sem se predtim obaval:-)bez nejakych sata radicu...vsechno probehlo velice hladce:-)S ovladacema uz sem osobne problem mel,treba zvukovy drivery Realtek sem musel stahnout posledni primo z jejcih stranek,wifi driver z jineho modelu a software Atheros client utility mi teda nebezi do ted,ale nevidim ji zatim az tak potrebnou...Pokud Vam funguje,budu rad,kdyz mi sdelite,jak na ni

cobraxxx
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 05 lis 2007 19:44

Re: F5RL-konecne vse funkcni na XP!

Příspěvekod cobraxxx » 09 lis 2007 16:30

ice.bc píše:Tak sem zdarne po par dnech rozchodil tento model na XP!!Jeste by mi ale nekdo mohl rict,jak funguje ,,numericky,,touchpad:-)


Jak se ti podařilo vyřešit ten touchpad? Mě to stále nejde. Dík za radu

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 09 lis 2007 16:34

Ten me sel zrovna v poho.Spis sem chvilku badal,jak ho puzit:-)Jinak sem stahnul ovladace touchpad + touchpad extra.A pak si ho prepinas Fn+F9 nebo tlacitkem vlevo vedle ,,power,, :wink:

cobraxxx
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 05 lis 2007 19:44

Příspěvekod cobraxxx » 09 lis 2007 16:36

No mě běhá v pohodě , ale nejde právě to přepínání. Nemáš odkaz na ty ovladače? Díky moc

nerozumnej
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 31 říj 2007 11:38

Ovladače

Příspěvekod nerozumnej » 09 lis 2007 19:09

Jinak kdyby to někomu pomohlo:
-některé ovladače si z umístnění načte system po ukázání cesty sám
-některé se musí spustit setupem
-nainstalovat dial-up modem před zvukem
-nejde li zvuk a ukazuje-li to chybějící ovladače základní desky nainstalovat High Definition Audio Driver - jediný není na stránkách Asusu
-fungují všechny ovladače z http://support.asus.com/download/downlo ... model=F5Rl jen nezapomenout na pravé straně vybrat v okénku správný operační systém !
-zde si můžete stáhnout High Definition Audio Driver http://leteckaposta.cz/491186678

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 09 lis 2007 19:54

No,je to zvlastni,ale me osobne treba modem nainstalovat pred zvukovkou nesel.Do te doby,nez sem ji instaloval bylo porad v hardwaru nezname ,,PCI,,...Az,kdyz sem zdarne nainstaloval aktualni ovladace od realteku ke zvukovce,pak harware poznal,co je onen ,,chybejici,, PCI a oznacil ho za modem.Pote sel modem v pohode nainstalovat.

zviera

Příspěvekod zviera » 28 lis 2007 20:30

za vsetko moze HD podpora takto to funguje bezne neviem ci je to kvoli tomu aby modem korektne fungoval aj po zvukovej stranke ale to je najpravdepodobnejsia pricina len tak medzi recou komu dnes zalezi na podpore HD unas je to aj tak velmi malo rozsirne

aaidaa

Příspěvekod aaidaa » 29 lis 2007 17:48

Může mi někdo prosím poradit jak "rozběhnout" wifi? Mám F5RL a drivery z asus stránek mi moc nepomohly. Mám samozřejmě naistalovaný XP.

Předem díky....

divotvorca
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 21 lis 2007 21:58

Příspěvekod divotvorca » 06 pro 2007 05:38

ja by som tiez poprosil o radu ako mam szfunkcnit wifi....vsetko ostatne mi problem nerobi..teda aspon zatial som na nic neprisiel..mozete mi teda napisat ako na wifi?...c mam instalovat odkial ste stiahli tie ovladace a pod?...lebo ja som tam daval z asus stranky a akosik mi nic nefunguje-tlacidlom zapnem wifi a sama sa hned vypne ten axteros ci co ma len presipacky a v hardware je wifi stale s vykrinikom (vraj this device can not start :( )ako este premyslam nad vistou ale to je posledna alternativa-neviem ako by sla BASIC na celerone

ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 06 pro 2007 13:26

Jelikoz se ozyva cim dal vic lidi: prvni instalaci jsem se trapil.Ale dalsi bez problemu,krom ovladacu Audia(ty jsem stahnul primo od Realteku).

po instalaci WIN XP jsem zacal prave wifi:
1.ATK 0100 util.driver
2.ATK media utility (a to byl prave predchozi problem,protoze utilitu me nenapadlo davat hned z kraje..)
3.wireless console
4.samotny ovladac wifi GE-780

A vsechno bez problemu :wink:

Samozrejme vse pro XP primo ze stranek Asusu u daneho modelu:-)
Snad Vam to pomuze. :wink:

Johny09
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 03 lis 2007 05:34

Mikrofon

Příspěvekod Johny09 » 11 pro 2007 16:07

Zdravím všechny asusáky!!!!!!!!
Mám problém s mikrofonem na F5RL. Při testu mikrofonu vše reaguje jak má ale zaáznam zvuku se nepřehraje. V aplikaci live frame to samé.Zkoušel jsem všechny možné ovladače na zvuk ale nic nepomohlo. Má někdo zkušenosti s tímhle problémem? D


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů