Benq JOYBOOK A52

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Benq JOYBOOK A52

Příspěvekod zahradkar » 08 zář 2007 01:10

Ahoj mate nekdoo nejakou zkusenost s timto strojem??
Co si o nem myslite? premyslim o koupi te lehci verze 52E je to dobra volba??

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 08 zář 2007 09:22

držel jsem ho v projdeně v tlapách a nijak mě nenadchl. Ale zde na tomhle serveru notebook.cz najdeš na joybook tuším recenzi četl jsem jí totiž :)) ovšem nevim jestli na stejný typ, ale ono to je skoro stejný alespoň sasi.
tento účet již není aktivní.

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 08 zář 2007 17:16

Jak nenadchnul??
vim sasi je s umele hmoty...

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 08 zář 2007 19:18

to skoro většina notebooku :D Ve dřevě sem notebook mockrát neviděl :D koženej měl snad jen ASUS a Lenovo teď chystá kožený pouzdro. Nebudu si tady dělat srandu. Nenadchnul protože vrzal jak dveře u mě do pokoje
tento účet již není aktivní.

chorche78
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 20 čer 2007 09:58

Příspěvekod chorche78 » 10 zář 2007 11:11

ja som ho kupil co sa tyka toho ze by vrzal tak u mna som to nepozoroval ale som rozladeny a sklamany z baterky pretoze ta co tam je vydrzi len cca hodinu a 10 minut a ako som zistoval ziadna silnejsia bateria sa k tomu zohnat neda takze je to dost nemile, inak praca s nim pohodova

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 10 zář 2007 18:42

jo ta vydrz je slabsi ale to vyrobce netaji staci si precist jakoukoliv specifikaci:))) a nemyslim si ze by silnejsi baterie nebyli benq je jeden z pomerne velkych vyrobcu notebooku jen u nas ted zacina. me by spys zajimal vykon co na tom delas?? co display jak bys ho hodnotil to jsou pro me smerodatne veci. :roll:

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 10 zář 2007 19:19

chorche78: prosim te co na tom notebooku mas za system? ja bych chtel xp bezi na tom na tuto otzku mi zatim nebyl nikdo shopen odpovedet...

chorche78
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 20 čer 2007 09:58

Příspěvekod chorche78 » 11 zář 2007 08:38

mam tam (aby som bol presny nie je moj ale kupil som ho svagrine doma som ho mal tak mesiac teraz ho ma uz ona) XPcka Visty som nejak nechcel, takze som kupil holy joybook bez systemu a k tomu XPcka a ficia to tam v pohode, mam ale 1G RAM lebo ked som to kupoval (take dva mesiace dozadu) tak bola nejaka akcia za rovnaku cenu prihodili este jednu 512. joybook je prijemny, nevrzal bol celkom rychly jedine minus co som na tom pocitoval a asi bude aj svagrina kedze celkom casto cestuje je ta bateria ktora vydrzi vazne strasne malo (cca hodinu a kusok) a ako som sa pokusal dopatrat na podpore pre benq tak v sucasnosti zevraj neexistuje ina benq bateria pre tento notebook, rozmyslal som nad riesenim ad APC nieco od nich ale este sa rodhodujem neviem ci by to chodilo s tym notebookom. a este sa mi stavalo ze ked som ho zapol tak nenabehol, zapli sa vetraciky a aj kontrolky sa rozsvietili ale bolo cierne lcd a nic nenabehlo, to sa stalo ale vazne len obcas neviem cim by to mohlo byt a nejak som po tom nepatral.

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 11 zář 2007 18:16

Takze si njemusel instalovat zadne ovladace napr. pro SATA disk??? jake XP mas jakou verzy?
Jo s tou baterii kontaktoval jsem primo benq a noi tvrdi ze je k dostani 6 clankovy akumulator pry u firmi asupport zkus na to mrknout pripadne je kontaktuj.(www.asupport.cz)

chorche78
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 20 čer 2007 09:58

Příspěvekod chorche78 » 11 zář 2007 21:55

ja som ohladom baterie komunikoval priamo s assuportom a este 23.8. mi tvrdili ze neexistuje ina bateria ako 4clankova a ze vyrobca dodava len tuto bateriu, mozno sa situacia zmenila to by bolo len pozitivne. co sa tyka OS tak tam je WXP home SP2 a ovladace som si stahoval len z webu benq ktore tam maju nic viac

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 13 zář 2007 08:38

JO ja sem kvuli baterce psal primo distributrovy a ten m,i napsal ze existuju 6clankova baterka. JO takze si nainstaloval OS a pak teprve si doinstalovaval ovladace chapu to dobre zadny robelm ze SATA diskem???

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 13 zář 2007 08:39

jo a jeste co ten display?? je opracdu nejaky lepsi nez je standart??

chorche78
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 20 čer 2007 09:58

Příspěvekod chorche78 » 13 zář 2007 08:51

jo chapes to dobre nainstaloval som OS stiahol som si z webu ovladace pre Xp a vsetko ficalo, laicky som ziadny problem nepostrehol, mozno tam je nejaky proble s diskom ako som pisal obcas sa stane ze sa pocitac nerozbehne (vid prispevok vyssie) ale to len zrieka a nersiesil som to. a co sa tyka displeja tak to teda neviem posudit ze ci je lepsi alebo horsi, bol to prvy notebook co som kupoval a aj tak nebol pre mna a co som ho mal tak sa mi pacil.
mozes mi poslat na sz mail od toho distributora o tej baterke?
dik

zahradkar
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007 23:13

Příspěvekod zahradkar » 13 zář 2007 11:22

Tady je celý mejl...
Dobrý den,

Děkujeme za důvěru v JBK benQ.
Lepší akumulátor (6článkový) Vám bude moci nabídnout servisní středisko asupport..(www.asupport.cz)

Ano, všechny modely plně podporují OS win XP(dostupné ovladače ke stažení na www.BenQ.cz) I OS Vista (ovladače přiloženy k notebooku na CD)

chorche78
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 20 čer 2007 09:58

Příspěvekod chorche78 » 13 zář 2007 13:58

no tak neviem overoval som si to u assuportu a napsali mi nasledovne
Dobrý den,

Pokud máte na mysli Joybook A52/A52E, tak v současnosti nemáme od výrobce možnost sehnat akumulátor s vyšší kapacitou. Situace by se měla v budoucnu zlepšit. Pro některé jiné modely notebooků by mohlo být možné akumulátor s vyšší kapacitou sehnat. Pokud distributor ví, že máme možnost sehnat nějakou baterii, měl by se o tuto svoji domněnku také podělit přímo s námi:-)

S pozdravy



Petr Záras

asupport...


tak teraz neviem kde urobili soudruzi z NDR chybu


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů