Rozsireni zaruky u acer aspire 5930g

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Milo_cz
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 16 říj 2008 08:21

Rozsireni zaruky u acer aspire 5930g

Příspěvekod Milo_cz » 13 lis 2008 19:04

Takze nakonec jsem se rozhodl trochu zariskovat a poridit si Acer Aspire 5930G - 733G25MN .Porizovat ho budu pres alza eshop, pobocka ve meste neni od veci.Chtel bych si take doplatit 3 letou zaruku.A tady nastava problem.

Na acer.cz jsem si nasel konkretni balicky ktere se daji k notasum dokoupit a zajem bych mel bud o SV.WNBAF.EE2 nebo SV.WNBAF.EE3. Jsou to ty prvni dve shora.Tedy 3 letá záruka carry-in - ta nejobycejnejsi co muze byt, jen rozsireni na 3 roky.Druha varianta ma navic pojisteni proti nahodnemu poskozeni.

Pote jsem ale na jinem eshopu narazil na toto rozsireni.Cenovy rozdil oproti jinym balickum napr na alze je pres tisic korun tak by me zajimalo co si o tom myslite abych nekoupil neco co nemuzu pouzit.Dale by me zajimalo jestli pri teoretickem vraceni penez za notas (napr 4 reklamace) mi budou vraceny penize i za prodlouzenou zaruku kdybych to koupil spolu s notebookem ve stejnem eshopu/ poridil dodatecne v jinem eshopu.

Dekuji

CeCo

Příspěvekod CeCo » 13 lis 2008 20:24

Nejake divne, obchodne podmienky natvrdo skopirovali z Xcomputer...

So zarukou ti najpresnejsiu odpoved da Acer.

C


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti