Vylepšení signálu

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Veve_maty
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 12 dub 2009 13:58

Vylepšení signálu

Příspěvekod Veve_maty » 06 pro 2009 10:29

Zdravím měla bych dotaz ohledně toho jak vylepšit svůj signál na notebooku. Mám wifi, ale často se mi stává, že mám neuvěřitelně nízký signál ač je anténa přímo k mému pokoji. Jak by se to dalo vyřešit? Díky za odpovědi

Mining
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2007 13:52

Příspěvekod Mining » 06 pro 2009 21:35

Já bych zkusil nainstalovat nejnovější ovladače na wifi kartu... Já mám třeba tu wifi kartu Atheros a s ovladačema co byly u notebooku byl signál dost kolísavý a slabý, tak jsem stáhnu nejnovější funkční ovladače a výrazně se to zlepšilo... :)

McGoff
píše často
Příspěvky: 120
Registrován: 10 pro 2008 16:35

Příspěvekod McGoff » 07 pro 2009 15:57

Napred bych zkusil s jinym zarizenim, jestli ten signal bude vetsi, ci nikoli. Muze byt pouze spatne nastaveny router, ktery vysila se slabsim signalem, nebo jina zavada na routeru (rozbita antenka, atd). Pak taky zalezi, kde presne router je (nevim jak si mam vylozit "je anténa přímo k mému pokoji." - znamena to, ze je nasmerovana k pokoji? nebo ze je v tom pokoji? :) ). Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze v byte, kde signal prochazi pres 2 zdi (panel s ocelovymi vruty - komunisticka prace) se ztraci 10m od routeru. Uz pres jednu takovouhle "bytovkovou" zed je ten signal o dost nizsi.


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů