Batoh vs. Brašna

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.

Čemu dáváte přednost???

Brašna
19
32%
Batoh
41
68%
 
Celkem hlasů: 60

Martinix

Batoh vs. Brašna

Příspěvekod Martinix » 22 zář 2007 02:16

Mám takovej asi obvyklej dotaz, ale nikde jsem na něj nenašel žádné vlákno. Nemůžu se rozhodnout - jestli batoh nebo brašnu. každé má svě plus a minus. U tašky mi vadí, že není moc vhodná pro záda, když si k tomu vezmu fotobrašnu, tak si tobude navzájem překážet. Nemluvě o tom, když si vezmu ještě batoh a nedej bože ještě kytaru, tak budu ovješenej, jak vánoční stomeček... :D Výhodou je pro mě, že když si vezmu velký batoh, tak nebudu muset táhnout druhej batůžek s notebookem...
Batoh se daleko pohodlněji nosí, vleze se do něj víc věcí, ale zase se bojím, že nad ním není taková kontrola. Když vezmu tašku, tak přes ní dám ruku a nemusím se bát. S batohem abych si hlídal každého, kdo jde za mnou...
Co kdo máte a jak jste spokojení?

Chápu, že nej. je asi mít oboje a používat to podle potřeby... ale zatím potřebuji aspoň jedno z toho...

Má to být určené pro Compal FL90 => 15,4"

Díky, za každý názor...

bus

Příspěvekod bus » 22 zář 2007 02:48

Pokiaľ chceš notebook nosiť spolu s kopou ďalších vecí tak je asi najlepšie zohnať si fakt malú tenkú brašňu do ktorej sa naozaj zmestí len ten notebook a tú potom nosiť v nejakom ďalšom batohu. Opatrne samozrejme. A ak nesieš notebook len tak sám o sebe alebo len s menším množstvom vecí tak ja by som bral jednoznačne batoh.

klicasso
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 26 srp 2007 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod klicasso » 22 zář 2007 07:42

já mám Dicotu eXtreme black (nebo jak je presne ten nazev) a ten kdyz mas na zadech tak se ti k notebooku nikdo nedostane. Zatim jsem se o nej nebal :)

Edit: jen kdyby to nebylo jasny tak mam batoh :)
Naposledy upravil(a) klicasso dne 22 zář 2007 12:01, celkem upraveno 1 x.

Sonny01
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 05 zář 2007 15:28

Příspěvekod Sonny01 » 22 zář 2007 11:11

mám taky a vleze se tam opravdu strašně moc věci i s notebookem, brašnu mám taky, ta je jenom na přebíhání
TOSHIBA

Martinix

Příspěvekod Martinix » 22 zář 2007 16:52

jj, asi půjdu do batohu... Ta Dicota vypadá hodně funčně a hodně propracovaně 8) , ale trochu mě děsí její futuristický vzhled... pokud nenarazím na nějakej podobně vychytanej. Tak si jej asi koupím... nevíte ještě o nečem podobném???

Sonny01
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 05 zář 2007 15:28

Příspěvekod Sonny01 » 22 zář 2007 16:58

futuristický? :) uplně normální batoh, akorát je hodně velkej, na někom menší postavy to vypadá trochu komicky
TOSHIBA

Martinix

Příspěvekod Martinix » 22 zář 2007 18:30

Dobře, futuristický je možná moc silné slovo. Možná je to tím, že jsem ho neviděl na vlastní oči... Nemůžu si pomoct, ale strašně mi připomíná padák... :D

capik
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 05 čer 2007 10:53

Příspěvekod capik » 26 zář 2007 20:40

Dlouho sem řešil jestli batoh nebo brašnu - mam jasno:) koupil sem: http://www.iselect.cz/?page=detail&deta ... &cs1id=207
Je to zopravdu pevná skořepina má vysunovací rukojeti tak že je pěkně zasunu a celí to hodim do báglu.Ale i v ruce je nositelná pááč v reálu vypadá velice elegantně, i na omak super! Pro informaci mám ACER 5520G a vejde se tam uplně přesně po stranách ke krajum bez toho molitanového vymezovače tím sem vyplnil malej prostor za noutem.Je na sucháč.Nout v tom pouzdru na tom obrázku je asi 12" tim ta taška dělá dojem že je velká.
Nic dalšího tam ale nedáte pááč je to fakt slimka.

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 16 pro 2007 22:07

No já sem jednoznačně pro bágl, jak mam něco nést v ruce tak mě strašně bolí ramena, ale na zádech nemam problém, kolikrát sem třeba pařil u jukeboxu s kámoškou na ramenou :wink:


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů