Notes, ktery nejde nabijet

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
masternay
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2008 17:48

Notes, ktery nejde nabijet

Příspěvekod masternay » 08 zář 2008 17:57

Zdravim Vas.
Od jednoho dlouholeteho pritele jsem si poridil za smesnou cenu trosku starsi notebook CompaQ Evo n800c.Za cely jeho zivot nevznikl zadny problem,slapal jako hodinky.
Ale sotva jsem ho dostal do ruky,zacal mi druhy den protestovat... :)

Druhy den:Problem vznikl pri vrazeni notase do proudu,10-15 minut notas vubec nereagoval na to,ze je zapojeny(vlastne ano,cerna krabicka oddelujici kabel od proudu a kabel do notese potichu pipala :? ).Kdyz jsem zmackl tlacitko startujici notebook jen zablikla dioda baterie.
Po te zminovane ctrvthodince se notebook zacal nabijet...
Treti den: Uplne ten samy problem,akorat s vetsi casovou prodlevou.Ted to trvalo zhruba 40-55 minut nez se zacal nabijet:P
a dnes?Ted stojim nad stavkujicim notesem uz nejake ty 4 hodinky.Porad slysim jen "pip...pip...pip..." vyhazejici z cerne krabicky:P
Vi si nekdo s timhle pripadem rady?Pokud ano,dekuji za prispevky.-)
Naposledy upravil(a) masternay dne 08 zář 2008 20:06, celkem upraveno 1 x.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 08 zář 2008 19:33

Zkus povrtet s kabelem... mozna je tam nejakej studenak nebo nedolehaji kontakty. A prosimte, zmen si nadpis na neco trefnejsiho a bez smajliku.

masternay
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2008 17:48

Příspěvekod masternay » 08 zář 2008 20:34

to Solitary:
Hejbani,krouceni,narovnavani,vrteni...to jsem uz zkousel mnohokrat,nebylo to nikdy uspesne(aspon ne dnes).
Zkusil jsem jestli je v kabelu(ten,ktery vede k notesu)[druha pulka od te cerne krabicky] proud,nebyl.Tedy,nenasel jsem ho a s velkou tam proste pravdepodobnosti neni:-)Takze chyba bude asi v te "cerne krabicce".Nanestesti,nema zadne sroubky,takze nevim jak se tam dostat a pripadne neco opravit :?

EDIT: Dnes jsem prisel na to,ze kabel u cerne krabicky vedouci do notebooku je tesne pred "zpevnujici tvrdsi gumou" ukrouceny.Asi jak se casem pouzival,prohybal a zatacel,tak se ukroutil.
Zkousel jsem dat mezi ty dve pulky kabelu vodice(kus medi) a nejak se to nechtelo chytit.Co podle vas mam tedy delat?Novy kabel se mi kupovat nechce a podle me,by to melo jit lehce spravit.
Diky.

Filip J
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 22 zář 2008 18:03

Příspěvekod Filip J » 24 zář 2008 20:00

Je sletuj dohromady


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů