Otevření trafa nabíječky

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
cross
píše často
Příspěvky: 370
Registrován: 18 čer 2007 21:46

Otevření trafa nabíječky

Příspěvekod cross » 07 lis 2008 17:53

Zdravím.
Mám originální nabíječku HP. Přestala fungovat, koupil jsem si novou, jenže tu jsem si zapomněl na koleji a doma mám jen tu nefunkční. Chtěl bych se podívat dovnitř, jestli tam třebas není jen upadnutý nějaký drátek, ale nevím, jak se tam dostat.
Není např. pod tou nálepkou, kde se píše bližší info o trafu, šroubek? Nebo to mám násilím rozevřít?
Díky.

Ricardo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 09 lis 2008 10:56
Bydliště: Bořetice

Re: Otevření trafa nabíječky

Příspěvekod Ricardo » 09 lis 2008 23:07

Je to pulsní zdroj. Může tam být X možností chyby, asi pravděpodobně bych typl že tam odešla pojistka nebo nějaký tranzistor. Jak to rozdělat? Asi bych to po bokách něžně rozřízl pilkou pokud tam nejsou ovšem nějaké šroubky.

Edit Solitary: dodržuj základní pravidla fóra, necituj příspěvek nad Tvým viz. CITACE :arrow: PRAVIDLA, děkuji

AKA the A
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 lis 2008 20:14

Příspěvekod AKA the A » 16 lis 2008 16:28

je to slepený (na šrouby jsem zatim neviděl)...
nejlepší je na to dremel(aspoň pro mně)
Jinak pokud nevíš co děláš, tak se v tom moc nevrtej, pulsní zdroj je pro nezkušený ručičky docela bolestivá nová zkušenost :evil:

cross
píše často
Příspěvky: 370
Registrován: 18 čer 2007 21:46

Příspěvekod cross » 16 lis 2008 19:17

Tak slepené to opravdu bylo. Koberčákem se to odřezalo. Pak jsem ale zjistil, že jsem to vůbec nemusel otvírat, jelikož byl přelomený drátek u vstupu do trafa, takže se trošku vslíknul kábl, namotal na ten původní a šlape to.


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů