Poškozený port USB

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
ScH0ll_kIll3r
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 08 bře 2008 17:55

Poškozený port USB

Příspěvekod ScH0ll_kIll3r » 01 čer 2008 01:31

Zdravím, mám menší problém s notebookem a jeho usb portem. Vzal jsem nb do školy abysme se mohli podívat na fotky, tak jsme zapojili foťák, mrkli na to, a vypojil jsem ho, ale při vypojování jsem s sebou vzal i ten plast co brání vypadnutí zařízení a jsou o něj opřený ty drátky od usb. USBčko pořád dál jelo, ale nepoužíval jsem ho, dnes jsem nutně potřeboval připojit mobil a PC jsem po ruce neměl, tak jsem to riskl a hodil do toho USB, ale co to, mobil ukáže, že je připojenej kábl, začne připravovat přenos, ale nic, myška dělá to samí, svítí ale nefunguje. Ty drátky jsou poměrně křívý, nenapáda někoho jak to zbastlit aby to zase fungovalo ?

Děkuji moc

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 01 čer 2008 14:56

Možná by to chtělo fotku poškození. Pravděpodobně ti tam bude fungovat jen napajení, zbytek bude poškozený. Každopádně to bude chtít servis. Pokud jsi spolu s USB poškodil i desku, tak máš docela pech.
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů