nepřehraju DVD...

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Naxos

Příspěvekod Naxos » 01 srp 2008 08:31

to ale bohužel můj problém nevyřeší... :( ale smilíci mi do tý ruky vlezly samy a píšou se tam nějak automaticky :)

Pablick
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 27 kvě 2008 18:16

Příspěvekod Pablick » 05 srp 2008 16:37

Tak mám podobný problém. Mechanika Optiarc DVD RW AD-7530B, Windows Vista, zatim bez StarForce, jediný dva ovladače - od Microsoftu obecný a od iTunes nějaký GEAR (zkoušel jsem ho odinstalovat, ale změnu to nepřineslo).

Originální DVD/CD přehrávat jdou bez problémů, nezávisle na instalovaným balíčku kodeků. Ale vůbec to nechce načíst jakýkoliv jiný disk, ať už pálený DVD se zálohama, nebo ČISTÝ PRÁZDNÝ CD. Když tam vložim takový disk, tak chvilku nic, pak se roztočí a z mechaniky se ozývají strašidelný zvuky (jako když se pořád dokolečka připojuje, občas zadrnčí...), ale disk nenačte. Jednou jedinkrát se mi povedlo vložit prázdný CD se zapnutým iTunes a po několika minutách ten program zahlásil, že jsem vložil prázdný disk, ale vypálit už na něj nic nestihl.

A pro Integral:
1) disky jsou v pořádku, od nových se s tím snad i počítá...
2) nezkoušel
3) nejde kontrolovat integrita zápisu, když se nic nezapíše
4) nechodí
5) překvapivě chodí
6) firmware pro tenhle model nemůžu najít ani na oficiálních stránkách Optiarcu, takže ne

Takže servis? Pomůže to vůbec?

Předem díky...

Dolar

Příspěvekod Dolar » 05 srp 2008 17:18

A skusal si aj oroginal ulity k mechanike nainstalovat?

Pablick
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 27 kvě 2008 18:16

Příspěvekod Pablick » 05 srp 2008 17:21

Nezkusil, kde je sehnat?

NcS Sniper
píše často
Příspěvky: 240
Registrován: 27 úno 2008 16:08

Příspěvekod NcS Sniper » 05 srp 2008 19:15

Tohle mi kdysi mechanika taky dělala. Řešení je jednoduché - reklamace.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti