HP NW 8240 nejde spustit

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
sikin1987
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 24 lis 2008 08:11
Bydliště: Zlín

HP NW 8240 nejde spustit

Příspěvekod sikin1987 » 20 pro 2008 11:56

Vcera jsem normalne vpohode jel ze zdroje normalka vypl a rano zapnul na baterku. najelo a vyplo se a protoze blilkala oranzova kontrolka rikam si uz je zase vybita. tak ju vytahnu a spustim na zdroj. po 1 s se vypnul tajsem se zhrozil co se stalo:( zkousel jsem to 10 x a porad to same:(.Pichl sme tam znova baterku a 1 x to najelo. ale pak uz to same ihned to klekne.Aj kdyz baterku +sit a nabijim tak to dela porad to same:(.myslite ze je asi neco v hajzlu v notasu? nebo zdroj? Notas je jeste rok v zaruce,ale byl to repas a bojim se ze mi neuznaji zaruku,ze jsem s tim neco udelal blbe

Zicar
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2008 13:55

Příspěvekod Zicar » 21 pro 2008 17:57

no teoreticky ikdyz je to repas tak by ti zaruku meli uznat.Otazka jak dlouhou zaruku ti na ten repas dali.Nekdy ti daj pouze 6 mesicu a ne plne 2 roky.To ale musis mit nekde napsany.A dalsi vec je jestli jsi treby v NT nebyl a nic tam neudelal.Zkusil jsi treba NT zapnout a najet do Biosu a nechat ho bezet jen v Biosu??Aby jsi vyloucil chybu systemu ??
Treba se ti prehrejva a nebo jak jsi psal muzes mit vadnej zdroj.Ja osobne bych vyndal disk udelal si zalohu a NT odnesl na reklamaci.Ale jestli budes mit treba vadnej zdroj ze budes mit prelamanej kabel tak to ti neuznaj na mechanicky poskozeni.A zdroj jsi promeroval ??
Zkus to at muzem premejslet co stim dal.

xmarek
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 12 zář 2007 16:06
Bydliště: Ostrava a okolí

Re: HP NW 8240 nejde spustit

Příspěvekod xmarek » 21 pro 2008 18:16

sikin1987 píše:Notas je jeste rok v zaruce,ale byl to repas a bojim se ze mi neuznaji zaruku,ze jsem s tim neco udelal blbe
Z toho bych vůbec neměl obavu. Prostě bych jim to otloukl o hlavu. Od toho je záruka.
Celý život bojuji s průměrností. :(

sikin1987
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 24 lis 2008 08:11
Bydliště: Zlín

Příspěvekod sikin1987 » 21 pro 2008 18:35

Prave ze to je kupovane pres net. a jak se divam v obchodich podminkach maji napsane ze pouzite zbozi u ktereho se vyskytla vada beznym pouzivanim,tak an to se zaruka nevztahuje:( a to muze byt taky oprava za 10 tis:(

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 21 pro 2008 18:39

Kde jsi to kupoval? To je nesmysl - na vadu zpusobenou beznym uzivanim by se to melo vztahovat, jinak bys nemel defakto zadnou zaruku.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

sikin1987
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 24 lis 2008 08:11
Bydliště: Zlín

Příspěvekod sikin1987 » 21 pro 2008 19:09

www.gigacomputer.cz jsou tam obchodni podminky docela lisacke

sikin1987
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 24 lis 2008 08:11
Bydliště: Zlín

Příspěvekod sikin1987 » 22 pro 2008 10:38

Zicar píše:no teoreticky ikdyz je to repas tak by ti zaruku meli uznat.Otazka jak dlouhou zaruku ti na ten repas dali.Nekdy ti daj pouze 6 mesicu a ne plne 2 roky.To ale musis mit nekde napsany.A dalsi vec je jestli jsi treby v NT nebyl a nic tam neudelal.Zkusil jsi treba NT zapnout a najet do Biosu a nechat ho bezet jen v Biosu??Aby jsi vyloucil chybu systemu ??
Treba se ti prehrejva a nebo jak jsi psal muzes mit vadnej zdroj.Ja osobne bych vyndal disk udelal si zalohu a NT odnesl na reklamaci.Ale jestli budes mit treba vadnej zdroj ze budes mit prelamanej kabel tak to ti neuznaj na mechanicky poskozeni.A zdroj jsi promeroval ??
Zkus to at muzem premejslet co stim dal.


Promin prehlidl jsem tvuj prispevek.Zdrojem to neni,protoze on normalne dobije baterku,ale proste kdyz zapnu tak to na 2 s najede a pak problikne oranzove jako by tam nebylo napeti a zdechne to! do biosu se nedostanu.Zaruka je 12 mesicu a nelezl sme do toho a ani se pokouset nebudu.Obavam se ale ze mi neuznaji reklamaci proste. maji takove hajzlovske obchodni podminky.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 22 pro 2008 10:58

ty podmínky jsou sice vychcané,ale na toto se nevstahují/myslím neuznání reklamace/,to se týká poškození plastů ,kloubů a třeba konektorů.Na hardware záruka platit musí...hlavně je třeba při kupování vynechat tyto vychcance,každý na to tady upozorňuje a najde se pár lidí co prostě nedbají
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

sikin1987
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 24 lis 2008 08:11
Bydliště: Zlín

Příspěvekod sikin1987 » 22 pro 2008 15:12

Kluci zatim to vypada dobre. Vzali mi to do autorizovaneho servisu HP AUTOCONTU a nahlasil jsme i ze tam byly mapy na LCD,ktere sice byly videt jen na bilem pozadi,ale stvalo me to jako blazen.V pulce eldna by se meli ozvat.a vypada to na vymenu cele desky. :o

Zicar
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2008 13:55

Příspěvekod Zicar » 22 pro 2008 18:52

Tak to je dobry ale to jeste neznamane ze ti to uznaj.Taky ti muzou zavolat ze ti to opravej jako placenej servis,ale to by ti museli dat i nejakej papir kde bude predbezna cena opravy a ty stim musis souhlasit.Jinak ti to opravit nemusej nekdy to zkousej nekteri jedinci.Znam tyto praktiky osobne delal jsem 7 let servisniho technika pres vypocetni techniku a jednal jsem i s dodavatelama protoze jsem resil reklamace zakazniku a nekdy to bylo opravdu tezke se dohodnout s dodavatelem aby zakaznik nemusel nic platit.Kdyz to byl treba vyznamnej zakaznik a chtel jsi mu vyjit vstric tak jsi proste musel bojovat.
Ale preju ti at to mas zase vsechno ok.Pak dej vedet jak jsi dopadl ahoj Zicar


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů