Internet do netboku, který? Poraďte

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Budry

Internet do netboku, který? Poraďte

Příspěvekod Budry » 29 srp 2009 12:32

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem internetu do notebooku.
Potřebuji, abych měl možnost být pořád on-line (venku/na intru/doma).

Asi bude nejlepší volbou nějaký USB modem, koukal jsem nainternetu ale nic jsem nenašel. O2 nabízí za 150 kč/měs. ale recenze na jejich modemy, říkají že je to spíše hrůza než kvalita viz. http://www.cdma.cz/diskuze/148856-axess ... dem-na-piu

Mohli by jste mi poradit nějaké řešení, které používáte vy? Jde mi především o recenze, abych věděl jestli se jedná o kvalitní výrobek nebo "šunt"

Předem díky, všem co se podělí :)

Budry

Boby
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 26 dub 2009 15:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Boby » 29 srp 2009 12:49

Já s O2 žádné problémy nemám, mám HUAWEI E160 - je to mobilnější a jistota, s CDMA tuto jistotu nemáš, GPRS pojede vždycky. Jinak se podívej na homepage a ceny. Nejlepší je kombinace ADSL - rychlost a USB Stick -mobilita. Jinak než byla možnost ADSL, měl jsem taky CDMA a to byla ta první nepříliš povedená verze modemů, u kterých se to řešilo potom reklamací a přehráním firmware - Korejci :twisted: , současné modemy ale tyhle problémy už nemají. Jinak s rychlostí jsem byl docela spokojený a to jsem byl na samém rozhraní pokrytí.
SONY VAIO VGN-FW41E

Budry

Příspěvekod Budry » 29 srp 2009 15:38

Mě bylo řečeno že zen Huawei E160 je pomalý a nejde na něm skype a podobné... Notebook budu požívat i na hry tak bych rád hrál i po internetu bez problému...

Je to možné? nebo je opravdu pomalý?

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 29 srp 2009 16:26

:lol: po zadne mobilnim internetu si nezahrajes mozna tak po WiMax ale jinak ne. Ani si moc dobre nezavolas..
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů