lagování na ntb

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Chicquita
píše často
Příspěvky: 116
Registrován: 27 led 2010 14:27

lagování na ntb

Příspěvekod Chicquita » 18 bře 2010 19:15

Ahoj, mám problém s připojením na internet. Nevím kam to napsat, zda-li do sofware nebo hardware. Abyste nenadávali. :)

Mám tento wifi router http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=95412, ale myslím si, že tímto strojkem to nebude, jelikož mám hořké lagování i ve škole, kde kamoš s acerem si hraje bez lagů. Lagy mám např. v CS 1.6, css nic jiného v podstatě nehraji. Lagy jsem měl i při připojení nor. káblu s netem, tedy ve škole, doma jsem to ještě nezkoušel. Takže jedině špatná síťová karta nebo něco se soft. A stahování je v pořádku stahuji normální rychlostí jako na pc. Nevím co s tím. Aktualizoval jsem oba síťové adaptéry. I vracel původní ovladač, žádná změna. Nevím co mám dělat. Děkuji za radu. Ntb viz. popis.

Chicquita
píše často
Příspěvky: 116
Registrován: 27 led 2010 14:27

Příspěvekod Chicquita » 19 bře 2010 15:00

To je to tak komplikovaný problém?.. že ani zkušení ajťáci neví. :(

MadaFaka
píše často
Příspěvky: 158
Registrován: 30 dub 2007 18:21

Příspěvekod MadaFaka » 19 bře 2010 15:24

Presne-je to tak komplikovany problem.
Pokud ten ntb nebudu mit u sebe,tezko ti s tim poradim.
Nebo si myslis,ze tu vsichni mame lejstro a na nem vypsane vsechny kombinace notebooku,OS,ovladacu,softwaru,viru atd. a chyb?
Tvuj dotaz je tak obecny,ze si ani nezaslouzi odpoved,ale budiz.
Muze to mit asi milion pricin.Takze jedine snad,ze by tu nekdo mel stejny problem u sebe a vyresil ho.
Ty bys moh zacit tim,ze by si vzpominal od kdy ti to zacalo delat a pokusil se to v mysli propojit s nejakou cinnosti,kterou jsi na ntb provadel.
Tzn. hlavne instalace ovladacu nebo aplikaci.
Radit ti takovy veci jako podivat se na vytizeni cpu a na pripadne podezrele procesy doufam nemusim.
Stejne tak by bylo dobre vedet,jestli ntb netrapi nejaka breberka,coz,jak jiste uznas,na dalku nezjistim.
Takze hodne zdaru a hlavne myslet.
Toshiba TECRA R10, C2D SP9300, NVS150, 4GB, 250GB/5400rpm., XPP SP3, 3yr NBD on-site

"Only two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the former."
Albert Einstein

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 21 bře 2010 01:35

Hezky receno.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů