Ebay kvalita vetracku FAN

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...

Mate\ uvazujete vetracek z Ebay

Koupil jsem s spokojenost
3
100%
Koupil jsem, original to neni ale jsem spokojen
0
Žádná hlasování
Koupil jsem, je to smejd, ale za tu cenu trosku hluku akceptuji
0
Žádná hlasování
Koupil jsem a letel brzo do kose.
0
Žádná hlasování
Pouze uvazuji a hledal jsem zde reference a odpoved
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

jivo
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2008 03:41

Ebay kvalita vetracku FAN

Příspěvekod jivo » 02 lis 2012 00:50

Nazdarek,
strasne vrci FAN v mem starsim Lenovu a uvazuji o vymene. Ale opravdu platit tisice za soucastku za par desitek korun nehodlam. Na Ebay jsou vetracky kolem 15USD, tedy skoro za 1\10 ceny.
Mate nekdo zkusenosti, kdo prodava skoro kvalitni original a kdo smejd na jedno zapnuti? Sice by se nic moc nezkalizlo a jiste mezi 5ti bude jeden kvalitni, ale kdo to ma porad rozmontovavat a cistit.
Dekuji

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 02 lis 2012 11:22

Můžu přidat zkušenost s větráčkem na grafiku (referenční Radeon 5870): Před rokem jsem koupil jeden, za přibližně 12 USD, odesláno z ameriky, dorazil za pět dní a poštovné stálo asi dva dolary. Větráček samotný lepší než původní (méně hluku, větší tah). Od té doby běží zcela v pohodě.
Před půlrokem jsem od stejného prodejce (stejnou katalog. položku) koupil druhý kus, ten byl o dolar levnější, odesílán z číny a dorazil asi za týden. U něj je už kvalita trošku horší, při rozjezdu trochu drhne, pak sice běží, ale prostě to není ono (i když samozřejmě pořád lepší než vymlácený původní).

Zkušenosti víceméně pozitivní, chce to mít štěstí na kus...
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

MV
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 21 zář 2008 23:24

Příspěvekod MV » 05 lis 2012 09:00

Zkoušel jsi ten větráček vyčistit a namazat, nebo už to nepomohlo?
Toshiba Portégé R100 & IBM ThinkPad T41p & Lenovo Thinkpad R61 & DELL XPS M1330 & DELL Latitude E6220

jivo
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2008 03:41

Příspěvekod jivo » 06 lis 2012 11:20

Ano, cistil jsem ho, ale nepromazaval. Uzje na ceste za 7USD+4USD postovne novej. Posledni dobou mam asi 70% ztratu zasilek, tak si nechavam za 204USD posilat vse s tracking numbers. Pote je doba doruceni kolem 4-14dnu a 100%. Predpokladam, ze celnici ci postaci asi pekne ve velkem kradou. Spisre ti prvni, protoze pred zmenou zakona o daneni zbozi nad 20EUR s tim problem nebyl.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů