Problém s WiFi

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Butkic
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 17 říj 2007 19:22

Příspěvekod Butkic » 27 led 2008 18:06

Poho píše:Ja mam trochu jiny problem, taky se tyka wifi a taky jsem uplne bezradny. Mam Acer TM 5720 s Vistama. Jsem pripojeny pres router, vsechno bezi normalne a treba jednou za 2 hodky, nekdy jednou za 15 minut se internet brutalne zpomali, tak, ze mi treba seznam nabiha 8 minut. Pak restartuju wifi antenu nebo cely notebook, ale nekdy ani to nepomuze. Preinstaloval jsem cely system a tyden to jelo uplne normalne. Ted se vsak chyba zase vratila a je to cim dal tim horsi. Jiste ale vim, ze dalsi 2 notebooky tento problem vubec nemaji, funguji pri pripojeni uplne v poradku a stejne tak muj Acer na jine wifi taky bezel bez problemu. To znamena, ze problem je pouze mezi mym notebookem a domacim routerem, ale jak to resit opravdu nevim.


Máš aktuální ovladače na wifi a poslední firmware na routeru?? Nemá někdo podobné problémy s tímto routerem, hledal jsi?

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 27 led 2008 21:29

restart routeru nepomáhá, ani vypojení z el. sítě. Obnovení továrního nastavení a nové nastavení taktéž ne. Ale teď jsem přeinstaloval po roce widláky tak ještě zkusim.
tento účet již není aktivní.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 27 led 2008 22:10

hurááá tak po přeinstalaci woken wifi běží :) Otázkou je jak dlouho :D tak zatím si zaťukám :D
tento účet již není aktivní.

Korbicz

Příspěvekod Korbicz » 27 led 2008 22:19

Hele, me tohle delalo jedno AP od Ovislinku, problem byl ve firmu ty krabice, proste to jakoby nevysilalo, kdyz jsem byl pripojenej, IP dalo, internet byl taky pripojenej, ale nenacetla se zadna stranka...vyresil jsem to starsim firmem....ale to uz je ted trochu mimo misu, kdyz to asi bylo Widlema...

Rexy

Příspěvekod Rexy » 28 led 2008 16:09

to Poho

co mas za antivirus, nemas nahodou NOD32 ?

Poho
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 13 led 2008 01:26

Příspěvekod Poho » 28 led 2008 19:02

nn, ted mam Avast, ale zkousel jsem i AVG. Antivirem to urcite neni, stejne jako virem. 3 antiviry nenasli nic, takze fakt nevim. Stve me, ze na jakekoli jine wifi, u kamosu, ve skole to funguje, jenom doma ne :(


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů