vypinajici se notebook

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Anei
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 bře 2008 05:06

vypinajici se notebook

Příspěvekod Anei » 08 bře 2008 05:23

asi pred tydnem se mi zacalo stavat, ze se mi notebook pri plnem vykonu proste vypne.nemluvim ted o nejakem drastickem zatizeni GPU, ale treba i video chat atd.mam Acer travelmate 4152LMi, ani ne dva roky stary.nikdy jsem s timhle potize nemel a nedavno jsem si koupil i externi podlozku s dvema vetracky, takze prehrivat by se to nemelo.uprimne netusim co delat, nedava to nejak smysl.je mozne, ze je nejak spatne nastaveny bios nebo je problem na hardwaru??diky moc za jakoukoliv pomoc, jsem z toho ponekud zoufaly

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 08 bře 2008 07:34

těžko říct nejvíc podobné je to přehřívání. Ještě by to mohli bejt jebnutý Windows, ale opravdu takhle ti asi nikdo moc neporadí.
tento účet již není aktivní.

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 08 bře 2008 07:46

nieje tých vypínajúcich sa nb poslednú dobu nejako veľa oproti normálu? :? to iste začalo robiť kamoške a ujovi :?

smolik12
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 28 lis 2007 17:23

Příspěvekod smolik12 » 08 bře 2008 09:10

Zkus projet paměť ram jestli nehází chyby

Kiw
píše často
Příspěvky: 115
Registrován: 20 lis 2007 14:57

Re: vypinajici se notebook

Příspěvekod Kiw » 08 bře 2008 10:23

Anei píše:nikdy jsem s timhle potize nemel a nedavno jsem si koupil i externi podlozku s dvema vetracky, takze prehrivat by se to nemelo.


Přehřívat by se to nemělo? Stáhni si speedfan/everest/gpu-z, tam se podívej jaké jsou teploty a teprve pak si buď jistý, jestli se to přehřívá. Není nic jednoduššího, jestliže si nejsem jistý o teplotách, než se na ně prostě mrknout. Amen.

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 08 bře 2008 13:43

prehrivat se to klidne muze. nemusi, ale muze. za ty dva roky, pokud ntb pravidelne necistis, bude uvnitr tolik bordelu a prachu, ze bych se nedivil. zjisti si ty teploty, pokud se to prehriva, muzes to zkusit necim profouknout, nebo vycistit. pokud to nebude tim prehrivanim, zkus reinstalnout OS, i kdyz tomu bych to moc nedaval za vinu.

kdyz se to nespravi, tak jak si psal - mas ho ani ne dva roky, tak kdyztak reklamace
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Anei
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 bře 2008 05:06

Příspěvekod Anei » 09 bře 2008 03:04

ok, mam ale docela pitomy dotaz, jak muzu vycistit notebook?nikdy jsem to nedelal, ale to by mohlo byt ono, ze je to docela zanesene kdejakym smetim co chytnul vetracek.bohuzel jsem tedka mimo republiku a zaruka ki skonci driv nez se vratim:(
no, windowsem nevim, jestli to je, taky mi docela blbne (zniceho nic mi treba prestalo fungovat icq6), asi tam mam podelane registry, ale to taky chci reinstalovt az se vratim.
jinak diky za rady hosi:)

barbados

Příspěvekod barbados » 11 bře 2008 17:39

ahoj , tenhle problem mam taky , ale s uplne novym ntb. Uz byl 2x v servisu a ted ho tam poslu znova protoze poprve mi rekli ze je to deska a ze ji vymeni , nakonec doslo jen k tomu , ze updatovali bios i kdyz tam byl 28 dni a na infolince me rikali ze cekaji na nahradni dil zakladni desku . Podruhe vymenili HDD , ale zavada stale pretrvava , bez duvodu se po nejake dobe spadne .


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů