Mobilni radeony HD

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
nnevimm
píše často
Příspěvky: 245
Registrován: 24 čer 2007 23:22

Příspěvekod nnevimm » 13 lis 2007 21:55

Njn je zajímaví ,že já a asi 10 mích známímch s ATI nikdy problém nemělo ... reinstaluj OS a pak uvidíš ,že chyba v Catalystech není ...


HiJackthis mi tady nepřijde zrovna na místě ,chtělo by to projet pc pořádným antivirem NODem ,líp AVGčkem ... ne antispywarem ...
MacBook Pro 13" (MID 2010) | Intel C2D 2,4GHz | Nvidia GeForce 320M 256MB | 2 x 2GB DDR3 1067MHz | 250GB 5400ot. | OS X Lion

Loli
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 06 lis 2007 21:06

Příspěvekod Loli » 13 lis 2007 22:34

Vis co je vtipny, ze mam to PC nainstalovany tri dny [kvuli havarii systemoveho disku v kombinaci s dementni asus deskou u ktery se neda zapnout matrix raid, katastrofa, musi to pryc spolu s radeonem].

A uz sem psal, antivir je pro demnty.

Ted napisu JAKO TY a tim to tu koncim. Nema to cenu. Nikdy nejsi schopny akceptovat pravdu ... ani to co jsi.

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 13 lis 2007 22:46

tak pak sem asi dement i ja...pac antivira mam :)
spise si myslim ze dmnt je clovek lezouci s xp na net bez antiviru...pochpim to u linuxu, tam este jo...ale esli myslis ze te ten tvuj router s firewallem zachrani....tak budiz...:)
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

nnevimm
píše často
Příspěvky: 245
Registrován: 24 čer 2007 23:22

Příspěvekod nnevimm » 13 lis 2007 22:52

Loli píše:Vis co je vtipny, ze mam to PC nainstalovany tri dny [kvuli havarii systemoveho disku v kombinaci s dementni asus deskou u ktery se neda zapnout matrix raid, katastrofa, musi to pryc spolu s radeonem].

A uz sem psal, antivir je pro demnty.

Ted napisu JAKO TY a tim to tu koncim. Nema to cenu. Nikdy nejsi schopny akceptovat pravdu ... ani to co jsi.


Antivir je pro dementy. Aha to je opravdu inteligentní výrok. S tímhle přístupem se dívím ,že ti nepadá ještě něco jinýho. Testovat pc na spywary který ve své podstatě nijak pc nepoškozují mi opravdu nepříjde na místě.

Jo radši to tady skonči.Víš o čem tenhle topic je? Tys založil topic do kterýhos hned napsal jak jsou ATI karty nespolehliví a že si jí určitě nekoupíš.(tím jsi nám toho opravdu hodne dal) Načež jsem ti odpověděl ,že je to tvoje chyba ,protože neznám nikoho komu by ATIna nešla. A tak to je. Já pravdu dokážu akceptovat ,ale ta je prostě jiná ,než si myslíš. Nezměním nazor kvůli jednomu člověku kterýmu nejde karta ,protože je větší pravděpodobnost chyby na jeho straně . Chápeš?
MacBook Pro 13" (MID 2010) | Intel C2D 2,4GHz | Nvidia GeForce 320M 256MB | 2 x 2GB DDR3 1067MHz | 250GB 5400ot. | OS X Lion

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 13 lis 2007 23:01

loli:
jen tak mimochodem, mi treba vir zpusoboval opakovany pad explorer.exe a nvsvc32.exe. takze tim padem soudim, ze nvidia je debilni, protoze mi padal ovladac, ba co jeste-navic s celou plochou a obcas modra smrt...

akorat nechapu, jak se mohla spravit po instalaci kaspersky antiviru a keria firewallu...nechapu...husty program ten antivir...spravil mi odjebanou grafiku...pac ona padal pac je debilni....

mno a ted vazne:
...no comment...
kazdy velky byk byl jednou tele

Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Loli
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 06 lis 2007 21:06

Příspěvekod Loli » 13 lis 2007 23:05

Ano je velmi pravdepodne, ze pri pouzivani ATI na starem systemu XP, jeste k tomu na stare 32bitove architekture, s jednim monitorem a tak akorat hranim her na ni tak nejak fungovat bude. Ale koho to zajima, dneska je 64bitova vista a k pocitaci uz davno neni zapojeny jeden monitor. Ale proc to pisu? To vy nepochopite.

Vzdyt je to jedno, ja vim, ze ATI nechci, je to OBROVSKE ryziko nespohlevisto co si jen tak nemuzu dovolit (a nikdo kdo PC pouziva i na neco jinyho nez HRY, ale i na praci). Vsak ona neni zadna nahoda, ze v zadnym profesionalnim notebooku ATI neni.

Jen sem treba cekal, ze kdyz ho da notebooku i FSC, ze treba nekdo napise nejaky duvod proc, ze by treba ATI bylo kvalitni a tady je dukaz - test kde ati karta vydrzela nejakou narocnou cinnost - treba prehravani dvou ruznych VC1 videi na dvou displaych zaroven po dobu tydne nepretrzite. To je alespon test k necemu a ne nejaky FPS 21 vv 21.3 fps, smesne.

Loli
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 06 lis 2007 21:06

Příspěvekod Loli » 13 lis 2007 23:10

alfah4ns píše:loli:
jen tak mimochodem, mi treba vir zpusoboval opakovany pad explorer.exe a nvsvc32.exe. takze tim padem soudim, ze nvidia je debilni, protoze mi padal ovladac, ba co jeste-navic s celou plochou a obcas modra smrt...

akorat nechapu, jak se mohla spravit po instalaci kaspersky antiviru a keria firewallu...nechapu...husty program ten antivir...spravil mi odjebanou grafiku...pac ona padal pac je debilni....

mno a ted vazne:
...no comment...
Ale ja sem si zadny vir nenainstaloval, nejsem tak stupidni! (Ty jsi, jak pises). Me zadny explorer nepada, zadny atihovado.exe, me spadne ovladac grafiky, si schopny to pochopit? Neco jako kdyby spadl ovladac paralerniho portu (coz mimochodem pri pouziti dockstation sem tam udela - chyba windows, ale ty nevis co je dockstation, videl si ji jen na obrazku, ze? :)) ). Jenze ten ovladac pada uplne nahodne.

Proto taky tu grafiku prodavam - a prodam.


Proste a jednoduse:
FAKT: ATI jsou spatne karty, nejhorsi na trhu.

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 13 lis 2007 23:11

"Vsak ona neni zadna nahoda, ze v zadnym profesionalnim notebooku ATI neni. "
FireGL je asi nvidia ze....
sorry, ale hry uz me taky presly...;-)
na to dockstation odmitam odpovedet, pac vubec nevim, kde z ktereho prstu sis vycucal jake jsou moje znalosti vuci docku...jinak kdyby sis precetl poradne cele vlakno a co pisu (co si asi neudelal v horlivem zapalu obhajovat svoji teorii), zjistil bys, ze jsem k problematice ati primo nenapsal ani slovo...jen sem uvedl, ze je blbost mit net bez antiviraka a ze tohle muze u winu zpusobovat pad i prakticky jakehokoliv ovladace...asi si nepochopil moji marnou snahu priblizit obecny problem na konkretnim priklade, ale to uz je jendo...
esli ji prodas nebo ne, tvuj problem-tvoje grafika....;-)
Naposledy upravil(a) alfah4ns dne 13 lis 2007 23:18, celkem upraveno 1 x.
kazdy velky byk byl jednou tele

Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Loli
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 06 lis 2007 21:06

Příspěvekod Loli » 13 lis 2007 23:13

Jo a kde je FireGL? V jednom lowend lenovu?
DELL, HP, Lenovo - vsechno quadra. Ostatni notebooky jsou znacne neznackovy. Nahoda?

No nicmene, je to fakt jednoduche (sem pisu jen proto, ze sem nudim a bavi me (smeju se u toho) to tu cist), vyrostete a kdyz budete, nektery, mozna, na PC pracovat, tak na to taky prijdete, presvedcovat nema cenu, pravdu nemate, ale nechcete si to pripustit, tak co, zijte ve lzi, vsak vam to dojde ....

CeCo

Příspěvekod CeCo » 13 lis 2007 23:16

Pozor - X1600 bola velmi uspesna grafika do notasov, Go 7600 vtedy nebola nikde (a drviva vacsina business notasov mala ATIny). Potom vsak prislo AMD a akosi nestihalo vydavat radu HD2600; tu naopak nVidia vydala konecne NVS modely aj v silnejsej verzii (jadro 8600M), vyrobila dostatok Quadro FX xxxM a tak sa zrazu namiesto ATI objavila nVidia.

Povodne som tiez chcel HD2600 (v 8510p), ale uz vyse pol roka HPckar hovori, ze s ATInou su stale problemy a do zostav mi dava radsej nVidie (teda 8510w), aby to bolo dodatelne aj v rozumnom case.

C

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 13 lis 2007 23:22

tak jestli povazujes T60p za low-endove lenovo tak potom jo no...
btw. taky se bavim...;-)

edit: te nepresvedcuju o kvalite ati...kdy uz to pochopis...:D
kazdy velky byk byl jednou tele

Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Loli
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 06 lis 2007 21:06

Příspěvekod Loli » 13 lis 2007 23:33

No hlavni vtip je v tom, ze je T61, ktery vzniklo vpodstate jen proto aby mohli svuj omyl s ATI napravit a pouzit NVIDIU ....

takze vybehovy modely od lenova ATI maj - a co? To sou proste stary veci.

nnevimm
píše často
Příspěvky: 245
Registrován: 24 čer 2007 23:22

Příspěvekod nnevimm » 13 lis 2007 23:36

Loli píše:Jo a kde je FireGL? V jednom lowend lenovu?
DELL, HP, Lenovo - vsechno quadra. Ostatni notebooky jsou znacne neznackovy. Nahoda?

No nicmene, je to fakt jednoduche (sem pisu jen proto, ze sem nudim a bavi me (smeju se u toho) to tu cist), vyrostete a kdyz budete, nektery, mozna, na PC pracovat, tak na to taky prijdete, presvedcovat nema cenu, pravdu nemate, ale nechcete si to pripustit, tak co, zijte ve lzi, vsak vam to dojde ....


Jo všichni si na notebooku hrajem :) ...Na programování používám blok s nápisem Visual studio ,protože notebook je jenom na hry :wink: ..... :roll:
MacBook Pro 13" (MID 2010) | Intel C2D 2,4GHz | Nvidia GeForce 320M 256MB | 2 x 2GB DDR3 1067MHz | 250GB 5400ot. | OS X Lion

bitxiak
píše často
Příspěvky: 146
Registrován: 12 zář 2007 02:21
Bydliště: Komarno Slovensko

Příspěvekod bitxiak » 14 lis 2007 01:08

Loli:
Mne sa najviac paci, ked pises, ze nie si dement a ty si tam viry neinstalujes :-D // vtedy fakt koncim

A este nas tu nazyvas detmi, kt. sa hraju len hry a pritom nedokazes normalne argumentovat ako dospely.

Koniec koncov, fakt soma si dementny, kedze ten antivirus mam tiez a tu ATI tiez, mno budem mat asi tazky zivot ... :-D

CeCo

Příspěvekod CeCo » 14 lis 2007 01:11

Damy a pani, tesilo ma.

C


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů