Compal EL81 - jaký modul wifi ? (kompatibilita Realtek O128)

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
jakub.sadilek
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 úno 2008 21:03

Compal EL81 - jaký modul wifi ? (kompatibilita Realtek O128)

Příspěvekod jakub.sadilek » 23 srp 2009 16:26

Dostal se ke mně tento notebook na doinstalovaní WiFi karty ... zjistil jsem po rozdělání, že nemá běžný mPCI port, ale pravděpodobně miniPCI-E. Proto jsem zakoupil tento modul z aukra (nikde na shopu u nás jsem žádnou takovou kartu neobjevil): http://www.aukro.cz/item691257811_o128_ ... ml#gallery

Obrázek

Popsaná je WN6301L pravděpodobně LITEON ...

Ovšem po zasunutí karty do portu a připojení antény se karta v systému nehlásí ... BIOS nenabízí žádnou možnost prohlížet instalovaný hardware, natožtak něco nastavovat ...

Nejsem si jistý co s tím mám dělat - může někdo poradit ? nebo máte někdo s tímto typem hardwaru zkušenosti ?
Naposledy upravil(a) jakub.sadilek dne 23 srp 2009 17:55, celkem upraveno 1 x.

polo

Příspěvekod polo » 23 srp 2009 17:18

Skus vybrat CMOS baterku(pripadne update BIOSU)


Ale pochybujem , ze pomoze ocividne ju BIOS nepodporuje alebo je vadna(samotna karta)

jakub.sadilek
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 úno 2008 21:03

Příspěvekod jakub.sadilek » 23 srp 2009 17:47

Karta byla uplně nová - na kontaktech ani škrábanec ... měla by být ok ...

Neví někdo jaké jsou kompatibilní karty ? ... Zjistil jsem že to bylo koupeno jako notebook VBI (Prodejce to označil jako LORD EL81 / VBI EL81) - k tomu se musí kupovat karty od Intelu ?

V překladu je tedy jasné, že tato karta nebude funkční v tomto noteboku je to tak ? Protože upgrade biosu nepůjde neboť výrobce na stránkách tento notebook už nemá :(


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host