problem Bluetooth Peripheral Device

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Rasto

problem Bluetooth Peripheral Device

Příspěvekod Rasto » 02 čer 2007 19:53

Chcel som spojit moj mobil s NB, co sa mi aj podarilo, akonahle dam prerusit spojenie v mobile, tak sa mi mobil nechce spojit opet s NB. a vyskoci problem pri hardware: Bluetooth Peripheral Device. Windows to ani nevie detekovat a potom si odomna vypyta Cd lenze ja ziadne CD ohladne bluetooth nemam. A pritom ovladace od bluetooth som stiahol pekne zo stranky Toshiba medzi driverami. Kde by som zohnal driveri na tu chybu co sa ukazuje v hardware: Bluetooth Peripheral Device???
Maly ste uz niekto taky problem???

sisoj
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 30 črc 2007 14:28

bluetooth peripheral device

Příspěvekod sisoj » 30 črc 2007 14:35

Ahoj, mam stejny problem ale jen na novem notebooku. Na PC pres bleutooth adapter mi to slape jak hodinky. Zatim jsem nic na netu ani od znamych nezjistil. Jak na neco prijdu tak Ti napisu. S pozdravem Sisoj

petar
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2007 08:19

Příspěvekod petar » 01 zář 2007 08:30

Pánové, mám stejný problém. Po koupi N95 a jejím připojení přes externí bluetooth (MSI BToes 3XFASTER) mi začalo taky vyskakovat okno s hláškou o nainstalování ovladačů Bluetooth Pheripheral Device. Zkoušel jsem nainstalovat ovladače od N 95 - ky, ale asi to nejsou ty správné ovladače, protože okno vyskakuje dál. Hledal jsem i na netu, ale nikde nic. V9te někdo jak na to?

brouczech
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 19 kvě 2007 00:49

Příspěvekod brouczech » 10 zář 2007 13:48

mám ten samý problém s nokiií N73...Nevítě někdo? Brousil jsem všude možně na netu,ale nikde jsem nic nanašel co by pomohlo....

Rozi
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2007 21:39

Bluetooth Peripheral device

Příspěvekod Rozi » 10 zář 2007 21:50

Ahoj,
mám ten sami problem s notebookem acer a WV Home premium pri zapnutí bluetooth se objeví hlašení o instalaci nového hardwaru a nikde se nedá sehnat spravný ovladač....
... nevím jak se taková chyba mohla dostat do W problem se na internetu nedá vyřešit při hledavaní se zobrazí jen fora, kde se zmatení uživatelé snaží vyhledat odpověď na tento zapeklytý problém.
Osobně se budu snažit dále pátrat ale stajně si myslí, že můj problémm vyřeší snad jedině očekávaný 1 SP na WV, který by mohl tento vážný softwarový nedostatek odstranit... (myslím si to, myslím že XP takový problém neměli aspoň jsem nezažil, jak jsem řekl nevím, možná mě někdo z omylu vyvede...)
Kdybych se něco dozvěděl budu informovat.... Bluetooth peripheral device to je jak Windows noční můra... Zatím

honank
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2007 10:56

Příspěvekod honank » 21 říj 2007 00:12

Ahojky,měl jsem stejný problém jako tu popisujete a zkusil jsem si nainstalovat Drivery na obyčejný blutooth a ejhle....FUNGUJE TO....pokud to chcete taky zkusit nic tím nezkazíte ale mě to jede...mám Asus F3K...tady máte odkaz kam jsem to uložil...Ať vám to funguje...ahoj..

http://uloz.to/63712/btwinitialupdate.exe :lol:

cesnek
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 15 pro 2007 23:57

vyřešeno

Příspěvekod cesnek » 16 pro 2007 00:03

takže ani poslední postup nefungoval, mám Visty a zakopaný pes je v tom že nemají ovladač pro modemové spojení přes bluetooth, jenže ten na nokia stránkách funguje pouze pro XP a starší. Vyřešil jsem to ale přes správce zařízení a ručně jsem zvolil ovladač pro toto zařízení - v kategorii modemy - standartní mobilní modemy - přes bluetooh (windows hodí hlášku že to není doporučeno a bla a bla) ale fungujeto :)

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 16 pro 2007 22:21

No takyto problem som mal aj ja. :P

Jednak s telefonom a potom aj s BT handsfree - obe od Sony Ericssonu.

Na ovladac od MS necakajte, pretoze ho na 99% nevyda. Ovladace na BT od nic nepodporuju takmer ziadne BT profily.

Existuju nasledovne riesenia:

1. Nainstalovat si ovladace od Widcommu, ktore vsak uz funguju iba na vyrobky od nich. To znamena, ze aj ked mate starsi USB BT s ovladacmi od nich, ale od ineho vyrobcu, tak nove vam nepojdu bez mensej upravy:
http://www.dev-toast.com/2007/01/05/unc ... -vista-rtm
Podla toho navodu by to malo vsetko fungovat. Ja som bol ale s tym menej spokojny (kvoli BT HF) a vypatral som riesenie 2. Avsak, kto nie je na BT narocny, budu mu stacit aj tieto.

2. Stiahnut si ovladace od BlueSoleil http://www.bluesoleil.com/ , ktore su bohuzial platene. Ponukaju ale aj trial verziu ktora obmedzuje jedno spojenie na 5MB a potom sa prerusi. To je dost neprakticke. (pre tych sikovnejsich: da sa najst na nete aj verzia "zdarma". Nikoho vsak na nu nenavadzam! :wink: ). Pouzivam tieto ovladace a som nadmieru spokojny. Usetria kopu nervov :idea:

kadlik
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2008 22:04

Příspěvekod kadlik » 03 led 2008 22:12

mám stejný problém. používám VISTY, a program PC suite mi kvůli bluetooth peripheral device problému nefunguje (respektive nenajde mobil přes bluetooth). problém sahá i dál a to tak, že v ovládácích panelech mi už nejde kliknout ani na zařízení bluetooth. tyhle problémy nastaly po té, co jsem nainstalova BlueSoil drivery. Před nimi mi bluetooth peripheral device taky blbnul ale alespon mi fungoval PC suite. zkusil jsem aktualizovat ovladače bluetooth a nahrát jiné verze pc suite. nevím jak se mám zbavit toho bluesoil. Program jsem odinstaloval ale je v systému stále zapouzdřený. (v pc suite se zobrazuje jako druhé bluetooth ).

Zkusím ještě pročistit registry od bluesoilu, ale jak vyřešit problém s peripheral device nevím, poraďtě prosím

kyo
guru
Příspěvky: 1648
Registrován: 04 lis 2007 19:26

Příspěvekod kyo » 03 led 2008 22:28

me to taky neslo, tusim kvuli tomu samymu. vcera jsem se v tom hrabal a vyresil jsem to. ale uz nevim konkretne jak. jen sem s enejak pohrabal v te zakladni bt aplikaci a zaskrt jedno policko.. ktere, vazne nevim :oops: takze se vyprdnete na nejaky periphelal service, nepotrebuje to vubec a mrknete s eporadne do nastaveni. zadny ovladace, nic jsem neinstaloval, neco si to nainstalovalo samo a pak to chtelo ten pheripheral.. to jsem stornoval a neco tam zapnul v nastaveni a ok.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in

kadlik
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2008 22:04

šílené visty

Příspěvekod kadlik » 04 led 2008 19:28

řešení
problém s bluesoil jsem vyřešil tak, že jsem ho znovu nainstaloval a odinstaloval, tentokrát úspěšně. jak jednoduché to bylo.

problém s bluetooth peripheral device jsem vyřešil tak, že jsem to prostě ignoroval, vystornoval, správně si nastavil připojení k mobilu

naráz mi vše jde jak mávnutím kouzelného proutku, používám nokia pc suite. ono na vistách jeden nikdy neví co si vymyslí, bojujte, zkoušejte, visty jsou mrchy !

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 05 led 2008 20:31

Lenze bez bluetooth peripheral device napriklad nepojde sparovat bt headset, co dost zamrzi. :wink:

dA_Fuck
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 18 pro 2008 15:06

Acer + SE

Příspěvekod dA_Fuck » 18 pro 2008 15:21

Zdarec děcka. Rada pro všechny, co používají Acera a dělá jim problém propojit se BT se Sonyericssonem, protože hajzlíci z Microsoftu na to kašlou... : stáhněte si driver z http://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html kde si vyberete, co máte za stroj. Když to nepomůže, tak přeinstalujte ve svým SEčku celý firmware. Mám C905ku a pomohlo to i když to bude hlásit, že nový firmware je již nainstalován. Potom vše spárujte a neměl by být problém. Pěkně jsem nervil, tak přeju pevný nervy... 8) kdyby něco, pište. Rád poradím.
Acer Aspire 6935

kryspin.motyczka
píše často
Příspěvky: 368
Registrován: 11 srp 2007 13:32
Bydliště: matička Morava (Zlín) + Litoměřice

Příspěvekod kryspin.motyczka » 05 led 2009 10:33

rada pro ty, co chteji pouzivat native driver od mrkvosoftu ale system neakceptuje jejich zarizeni - ve slozce windows\inf je soubor bth.inf ten je potreba editovat, do nej vlozit do prislusne sekce (k prislusne znacce BT) nazev adapteru, a zkopirovat HW oznaceni ze spravce zarizeni.. pak funguje vse bez problemu.. asi lepsi nez bluesoleil atp..
Apple Macbook Pro 13"

Linux is like Teepee - no Windows, no Gates - Apache inside

Dana Ř.
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2009 22:20

Řešení Bluetooth periperal device pro Nokii

Příspěvekod Dana Ř. » 22 čer 2009 22:24

Zdravím, měla jsem stejný problém, stejný neúspěch při hledání řešení na netu. Stáhněte si novou verzi Nokia PC Suite 7.1.30.8 a je to :D Notebook a mobil se teď mají rádi....


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů