Změna rychlosti TouchPad oproti myši (WinXP)

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
bodaker

Změna rychlosti TouchPad oproti myši (WinXP)

Příspěvekod bodaker » 12 bře 2007 07:42

Všechny zdravím,
doufám, že to tu už někde není, ale nenašel jsem to...

Mám HP nc8430 a rád bych si změnil ve Windows XP nastavení rychlosti TouchPadu (na rychlejší). USB myš, kterou připojuji bych chtěl mít na základní rychlosti. Pokud najedu do nastavení a v možnosti ukazatele zvýším rychlost, tak se mi zvýší rychlost TouchPadu i myši. Jediná možnost je tak před používáním TouchPadu rychlost v nastavení zvýšit a před použitím myši rychlost zase snížit... Není to moc příjemné :D.

Nejsem schopen v ovládacích panelech nic najít, co by mi pomohlo. Řekl bych, že to půjde jenom v registrech. Neví prosím někdo jak na to?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 12 bře 2007 11:22

Nejde to, aspon co mam informacie. Uz som sa to snazil vyriesit asi na 50 miestach (vratane vyrobcu touchpadu, HP, inych vyrobcov s Touchpadmi Synaptics, MS a pod.). A tykalo sa to aj konkretne nc8430.

C

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 12 bře 2007 13:06

Ja mam mys od Logitechu a k ni byl pripojeny software SetPoint, kde se nastavuje mys nezavisle na Windowsackym nastaveni.

mobil-man
občas něco napíše
Příspěvky: 67
Registrován: 10 čer 2006 14:22

Příspěvekod mobil-man » 12 bře 2007 14:53

taky mam takovej problem... nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem rychlost prispusobil mysi, protoze touchpad moc nepouzivam ;)
impossible is nothing
HP Compaq nx9420
Core Duo T2400, 1GB RAM, ATI X1600 256MB


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů