Toshiba A200 vs. Delenie diskovych oddielov

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Medved
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 02 zář 2007 21:36

Toshiba A200 vs. Delenie diskovych oddielov

Příspěvekod Medved » 11 zář 2007 14:30

Zdravim, Prave som dostal svoju novu toshibu do ruk,a chcel som si rozdelit disk pomocou programu Acronis Disk Director 10.Ale nedari sa mi to,pretoze hned na zaciatku spustenia programu mi vypise eror,kde stoji ze dany program nedokazal najst ziadne diskove jednotky. Prosim o radu

Krasty
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 16 zář 2007 10:46

Příspěvekod Krasty » 28 zář 2007 14:24

cusik...sem zabrousil do tehle sekce a objevil tenhle dotaz. Porid si Hiren's boot CD ve verzi 9.1 nebo 9.2 a jeden z tech nastroju na rozdeleni disku by ti mel fungovat...taky mam A200 , takze vim o cem je rec. Co se tyce vysledku, povedlo se mi to rozdelit akorat na tri partišny(Visty, Linux a oddíl na data). Preju hodne stest

Tiger23
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 16 zář 2007 14:51

Re: Toshiba A200 vs. Delenie diskovych oddielov

Příspěvekod Tiger23 » 29 zář 2007 08:08

Medved píše:Zdravim, Prave som dostal svoju novu toshibu do ruk,a chcel som si rozdelit disk pomocou programu Acronis Disk Director 10.Ale nedari sa mi to,pretoze hned na zaciatku spustenia programu mi vypise eror,kde stoji ze dany program nedokazal najst ziadne diskove jednotky. Prosim o radu


Ja som to delil tymto programom tiez a neuspesne.... nejlepsie si ho je rozdelit pri instalacii windows


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti