Catia V5 17

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
mikipiki
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 30 črc 2007 14:20

Catia V5 17

Příspěvekod mikipiki » 29 zář 2007 15:15

Cauec, nevite nekdo jak rozjet ve vistach ultimate catiu v5 verzi 17? asi to vypada, ze budu muset se vratit k xp. nebo hodit dva systemy, protoze nevim jestli na xp rozjedu nejnovejsi hry.

PS: a nevite nekdo proc mi ve vistach ultimate nabehne internet az tak za minutu, je strasne pomalej, pouzivam internet explover 7 , ale zkousel sem i jiny prohlizece a porad to same

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 29 zář 2007 15:37

Ja jsem ve Viste nespustil ani instalacku (Catia V5R17) :( To byl take ten posledni hrebicek do rakve Visty :D Nenasel jsem v nich nic pro mne natolik podstatneho, co by me presvedcilo k tomu, abych u nich zustal a resil problemy s kompaktibilitou programu, takze jsem provedl downgrade na overene Windows XP. Navic, Visty maji umyslne spatne implementovanou podporu OpenGL (pokud uz s tim neco neudelali..), takze Catia na nich bezi vyrazne pomaleji nez na Windows XP. Podle toho, co jsem drive cetl, tak OpenGL bezi ve Vistach jen v jakesi emulaci pod DirectX, coz prave zpusobuje to zpomaleni. MS se hold snazi za kazdou cenu protlacit DirectX a vytesnit OpenGL.

Nevylucuji, ze existuje nejake reseni, jak zprovoznit Catii na Vistach...nezkoumal jsem to.
IBM Lenovo ThinkPad R60 - UL1HRCF
C2D 1.83GHz, ATi X1400, DDR2 2x1GB/667MHz, 120GB/5400ot, matný SXGA+ (1400x1050), WinXP Pro (downgrade z Visty)


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host