Problém s ICQ 6

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Delfin

Problém s ICQ 6

Příspěvekod Delfin » 23 lis 2007 01:31

Mám takový problém s Icq 6. Když jsem si ho nainstaloval asi před měsícem, tak šlapalo v pohodě, ale před třemi dny se mi nechtělo načíst, pořád mi to psalo že program ICQ liberty neodpovídá a tak. Tak jsem se naštval a odinstaloval jsem ho.. Pak jsem si ho znovu stáhnul, ele už mi nejde nainstalovat.. Spustím setup, odškrtám základní údaje a když se to má začít instalovat tak mi to hodí hlášku "program setup přestal správně pracovat, systém windows se program ukončí" a vypne se.. Nevíte někdo co s tím? Mám OS Windows Vista Home Premium...
Naposledy upravil(a) Delfin dne 25 lis 2007 17:14, celkem upraveno 1 x.

admxx
píše často
Příspěvky: 134
Registrován: 29 pro 2006 23:16

Příspěvekod admxx » 24 lis 2007 00:14

Vykasi se na ICQ 6 a nainstaluj QIP ;-)

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 24 lis 2007 07:56

než začneš instalovat, odinstaluj starou instalaci programu. Pokud si to udělal tak nevim.

Každopádně existují kvalitní náhrady. (QIP) osobně ho nemám rád, ale je teď oblíbený. (MIRANDA) dokonalý IM přesně pro mě. (GAIM\PIDGIN) je i pod windows je takovej makovej ale dá se to. A určitě je jich víc :wink:
tento účet již není aktivní.

admxx
píše často
Příspěvky: 134
Registrován: 29 pro 2006 23:16

Příspěvekod admxx » 24 lis 2007 15:59

No osobne bych vybiral mezi QIP a Mirandou.
Oba dva jsem delsi dobu pouzival (momentalne sem u QIP Infium).

Pokud si chces trosku pohrat a prizpusobit si kecalka k obrazu svemu tak doporucuju Mirandu (nebo si stahni nejakou hotovou verzi).

Pokud chces pomerne dost funkci v peknem baleni, ktere ovladnes behem chvile tak ber QIP.

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 24 lis 2007 17:04

Jsem taky pro Mirandu, ale osobně nemyslím, že je to správný program pro někoho, kdo doteď používal ofic. omalovánky. Na Miranda fóru je dost hotových packů, jakmile ale budeš mít s něčím problém, nejspíš se v tom ztratíš bo u Mirandy trvá, než přijdeš na to, co a jak. QIP má podobný úspěch jako Firefox právě proto, že jsou to programy podobné jejich předchůdcům (ICQ a IE), tudíž "jsem běžný uživatel, nainstaluju to a funguje to, nemám čas si s tím hrát", jen s puncem něčeho "lepšího" :)
/a tady je těžké střelit vedle, cokoliv je lepší než tyhle dva/
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 24 lis 2007 17:38

osobně qip mě přijde jako miranda akorát jako pack hotovej, nejen, že její clist vypadá prakticky totožně s clistem nicer a messages log jako tabsrmm ale prostě celkově mi přijde QIP jako "vykradená miranda" a mirandu používám už strašně dlouho a lepšího kecálka jsem ještě neměl :)
tento účet již není aktivní.

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 24 lis 2007 18:01

Jo, to jsem taky slyšel na více místech, že autor qipu vykrádá zdrojáky Mirandy.
Miranda má ale nepřeberné množství nastavení (holt tam jde nastavit prakticky vše..), ve kterém se člověk docela lehce ztratí. Za vyzkoušení ale rozhodně stojí, imho taky představuje to nejlepší, co na poli IM je :)
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 24 lis 2007 18:43

No ale to uz je trosku OT ne :wink:
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

millhaus
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 20 úno 2007 23:08

Příspěvekod millhaus » 24 lis 2007 21:42

me kdyz se stane takova "zahada" s nejakym programem nebo woknama tak pouziju obnoveni systemu. mam XP ale urcite tohle bude i u Vist. vetsinou se to povede napravit.
jinak mirandu vrele doporucuju, jen je trosicku slozitejsi to vsechno nastavit.

Delfin

Příspěvekod Delfin » 25 lis 2007 16:50

to milhaus: Jenže u Vist mi to ukazuje bod obnovení jen za poslední den, a mě to už nejde tejden, tak nevím co s tím, asi si vytvořím recoveri DVD a celý Visty přeinstaluju... Už mi to začíná psát docela často že "program přestal správně pracovat a systém windows ho ukončí"... Že jsem si nekoupil něco jiného, s tímhle mám pořád jen problémy... :x


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů