ESET NOD32 - odstraní vir, ale neodstraní

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 07 črc 2009 12:31

já tedy Eset neznám,určitě to není šmejd,akorát nevím co má za nástroje,jak často updatuje databáze,jak pracuje rezident...já stahuji cokoliv odkudkoliv,občas samozřejmě i nějaký virus,ale za poslední tři roky se ani jeden do systému nedostal /já jen Avast home a jednou za čas proskenuji HijackThisem/
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

uiqjirka
píše často
Příspěvky: 200
Registrován: 19 srp 2008 18:25

Příspěvekod uiqjirka » 07 črc 2009 18:19

Neznas? :shock:

AV-Comparatives: Nejlepší antivir na světovém trhu je ESET NOD32 Antivirus

Již podruhé za sebou se stal ESET NOD32 Antivirus nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu. Lídr v nezávislém testování antivirových programů, společnost AV-Comparatives, udělila toto ocenění pro NOD32 za vynikající detekci, včetně detekce komplikovaných polymorfních virů, dále za kvalitní proaktivní detekci, stejně jako za minimální počet falešných poplachů, vysokou skenovací rychlost a nízké systémové zatížení.

AV-Compatarives ve své zprávě dodává, že najít dokonalý antivir nebo nejlepší antivir pro všechny potřeby všech uživatelů s jejich rozdílnými nároky není prakticky možné. Označení „vítěz“ dostaly tedy ty produkty, které po dobu celého minulého roku dosahovaly vynikající výsledky v objektivních testech AV-Comparatives.

Testy z února a srpna byly zaměřené na detekci infiltrací v počítačích na vyžádání uživatele (tzv. „on demand“ testy). S tímto druhem testu přijde uživatel do styku tehdy, jestliže sám spustí kontrolu přítomnosti infiltrací v počítači. Jiné testy v průběhu května a listopadu tohoto roku měly za úlohu zjistit efektivitu proaktivní detekce virů či infiltrací. V těchto testech si ESET NOD32 Antivir udržel svou dosavadní pozici lídra a zařazení mezi nejúspěšnější značky s nejvyšším oceněním Advanced +.



O AV-Comparatives

AV-Comparatives je nezávislá testovací organizace sídlící v Rakousku. Testy jsou naplánovány tak, aby analyzovaly schopnosti proaktivní detekce a hodnotily, který antivirový produkt má nejlepší schopnosti detekovat nové formy počítačových infiltrací. Hodnotící výroční zprávu AV-Comparatives najdete na:
HP ProBook 470 - Windows 11 Pro - 512GB SSD, 2TB HDD, 16GB RAM, Intel Core i7
Lenovo Thinkpad T430s - Windows 11 Pro - 512GB SSD, 1TB HDD, 8GB RAM, Intel Core i3
Lenovo Thinkpad T420 - Windows 11 Pro - 512GB SSD, 1TB HDD, 8GB RAM, Intel Core i5

Mejsny
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 01 črc 2008 22:22

Příspěvekod Mejsny » 08 črc 2009 11:49

joj... tak to je ted článek, poměrně přesvědčivý pro eset! Pravda je, že mi byl doporučen člověkem, který pc docela dost rozumí... no uvidime.. ono nic není dokonalý a občas se může dostat nějaký svinstvo i do systému.. jak řikám, stalo se tohle poprvý mi...
Fujitsu Siemens Amilo Pa 2548
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-64 2,2 GHz. 2GB RAM 320GB HDD, DVD-RW, NVIDIA GeForce 8400M G, Windows Vista Home Edition SP2

Lukas1760
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 23 čer 2009 23:09

Příspěvekod Lukas1760 » 31 srp 2009 14:59

Gogo sracky nestahujem oni chodia same :D. Ale s virmi fakt nemam problemy len raz alebo 2 krat co som mal trojana a to chodim kadetade na nete...
Dell STUDIO (1555) -->CD2 T6400 (2.0GHz), 4GB RAM, ATi HD4570 512MB, Windows7 64bit


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů