Novy OS Vista - IBM r61 - Rozdeleni partitionu

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
ragehh
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 27 úno 2008 12:09

Novy OS Vista - IBM r61 - Rozdeleni partitionu

Příspěvekod ragehh » 09 bře 2008 22:46

Dobry den
mam novy ntb IBM r61, ktery byl zakoupeny s Win Vista bussines OEM, kdy ten OS byl ulozen na disku jako "skryta" cast.... Ktera se pak dala vypalit jako nejaky recovy dvds

Takze mam disk, na kterem nic neni + tahle "skryta" cast

Chtel sem si PC rozdelit na partitiony(ale ve vista jsem to nikdy nedelal) tak, ze bych si rozdelil ten disk na nejakou mensi cast (office + software) a na druhou cast (vicemene multimedia) -> pomoci nejakyho partition magic nebo neceho takovyho

a otazka je: Kkdyz bych chtel v budoucnu preinstalovavat system, jestli pujde pomoci tech recovery dvds preinstalovat jen ten "skrytej" oddil (na kterym je ten OS) a ten zbylej disk ponechat (ze by na tech dvou partitionech se ty data zachovala)


Moc se v tehle vecech nevyznam! moc podekuju za kazdou radu!
Predem diky!

Preju hezky den

Honzin

Příspěvekod Honzin » 24 bře 2008 09:43

To by mě docela taky zajímalo :!:

Draupni
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 27 čer 2008 11:08

Re: Novy OS Vista - IBM r61 - Rozdeleni partitionu

Příspěvekod Draupni » 29 čer 2008 20:34

ragehh píše:Dobry den
mam novy ntb IBM r61, ktery byl zakoupeny s Win Vista bussines OEM, kdy ten OS byl ulozen na disku jako "skryta" cast.... Ktera se pak dala vypalit jako nejaky recovy dvds

Takze mam disk, na kterem nic neni + tahle "skryta" cast

Chtel sem si PC rozdelit na partitiony(ale ve vista jsem to nikdy nedelal) tak, ze bych si rozdelil ten disk na nejakou mensi cast (office + software) a na druhou cast (vicemene multimedia) -> pomoci nejakyho partition magic nebo neceho takovyho

a otazka je: Kkdyz bych chtel v budoucnu preinstalovavat system, jestli pujde pomoci tech recovery dvds preinstalovat jen ten "skrytej" oddil (na kterym je ten OS) a ten zbylej disk ponechat (ze by na tech dvou partitionech se ty data zachovala)


Moc se v tehle vecech nevyznam! moc podekuju za kazdou radu!
Predem diky!

Preju hezky den


Já použil Acronis Disk Director Suite a všechno proběhlo naprosto v pohodě.Disk jsem rozděloval na dva primární oddíly kvůli šifrování disku truecryptem.
Lenovo Thinkpad T61 - 15.4 WSXGA+ , INTEL CORE 2 DUO T9300, 3GB RAM, Quadro NVS 140m, Vista Ultimate, 160GB HDD,7200RPM


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti