Kvalitni notebook za 40tis max?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
cemmotar
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 23 črc 2008 14:26

Příspěvekod cemmotar » 05 zář 2008 14:10

no já chápu že papírový výkon není vše, ale nevím proč bych měl v určitý situaci platit třeba o 6 tisíc víc jen za to že notebook má magneziové tělo. Když si vezmu že notebook nebude moc přenášet tak proč by ne. A záruka.Já asus nikdy v opravně neměl a to jeden model mám už 5 let. Když jsem ho kupoval rozhodoval jsem se mezi 2 značkami. Nakonec jsem vzal asus. A to proto že byl levnější a měl lepší grafiku.A když se podívám dneska na Asus a jiné značky tak se toho moc nezměnilo.Jak jsem psal kupoval jsem si tento týden notebook ASUS M50 SA-AK065 C.Rozhodoval jsem se mezi více značkami.Ale ani jeden z konkurentu mi nanabýdl něco co by asus neměl. Proč bych měl platit víc, když se značkou asus mám dobré zkušenosti? To že např DELL má bezva servis ještě neznamená že je kvalitní?

krejcca

Příspěvekod krejcca » 05 zář 2008 14:25

Tak to si docela šťastnej člověk, když si ho ještě neměl v servisu, boužel takových lidí moc neznám, já měl taky asus (v1j) a z dvouletý záruky byl skoro pul roku po reklamacích. Nakonec mi sice vrátili peníze (ikdyž to byly hroty), takže dobrej konec. No ale při další koupi NTB už sem vybíral trochu jinak.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvekod Gogo » 05 zář 2008 17:11

Zkus třeba tohle,výkon i kvalita a za méně http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv5-1060ec-d96418.htm

prdlik
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 04 zář 2008 12:04

Příspěvekod prdlik » 05 zář 2008 23:38


Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

re

Příspěvekod Gogo » 06 zář 2008 07:58

Toshiba dobrá,jen podstatně dražší a to lesklé šasi asi nic moc,budeš víc leštit než hrát

Majka
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2008 18:12

Příspěvekod Majka » 06 zář 2008 22:02

Pardon, že skáču do tématu :oops:
Ta Toshiba není špatná.. kdybych měla vybírat mezi ní a Acerem 8930G, který byste mi, prosím, poradili? Jak je to u Toshiby se servisem? Acera, kterého mám teď, jsem v servisu měla po necelém roce, ale do týdne byl zpět opravený, takže v podstatě bez problémů. Otázka je, nakolik je poruchovost záležitostí značky a nakolik ceny přístroje. To, co mám teď, je taková obyč. nižší střední třída. (Předtím mi odešla Wifi, teď je v háji baterie :roll: )
BTW, leštění mi nevadí, jsem (auto)leštič od přírody :lol:
Jinak mám požadavky na noťase de facto stejné, jako prdlik, včetně částky, kterou jsem ochotná investovat 8)

McLenin
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 30 srp 2008 15:26

Příspěvekod McLenin » 07 zář 2008 00:40

Ak ti nevadí stále uteieranie capiek, a slabšie šasi (nie na časté prenášanie) tak toshiba je jasná voľba. :wink:


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů