Prosim poradte aky ntb do 30tis. sk

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
grino
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 19 říj 2008 14:38

Prosim poradte aky ntb do 30tis. sk

Příspěvekod grino » 19 říj 2008 14:43

Ahojte. Chcem si kupit nejaky slusny ntb do 30 tis. sk. Mal by tam mat vykonny procesor a graficku kartu aby sa na nom dali hrat aj hry ...
procesor by mal byt od Intelu a grafika nezalezi hlavne aby bola vykonna.
Zatial som rozhodnuty ze kupim Fujitsu Siemens Amilo Xi2428 .. tam je vynikajuci C2D T9300 so 6Mb cache ale je tam pomerne uz stara grafika Nvidia GeForce 8600M GS . Prosim poradte ci to na tie hry staci alebo viete o niecom lepsom za tie peniaze? keby mal tento amilo Xi2428 namiesto 8600M GS grafiku 9600 GT tak uz ani nerozmyslam o niecom inom ale teraz som na vazkach ci mam vziat toto alebo sa obzerat po niecom inom .... zase nechcem znacky ako Acer, alebo Asus .... vdaka za pomoc.

Leelah
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 11 zář 2008 16:21

Příspěvekod Leelah » 19 říj 2008 15:20

Ja som mala rovnake poziadavky ako ty a kupila som si pred par dnami toto Amilo Xi 2428. Ona ta grafika je podla mna slusna, na notebook je podla mna stale velmi dobra. Ani ja som nechcela MSI, Acer ani Asus. Fujitsu je uz lepsia znacka, ja som nechcela nb len cisto na hry, tak som radsej zobrala vacsiu kvalitu ako super parametre.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů