Prekérní situace s výběrem - vysokoškolák, text, možná hry

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
B3rrY
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 31 kvě 2007 08:34

Prekérní situace s výběrem - vysokoškolák, text, možná hry

Příspěvekod B3rrY » 31 kvě 2007 08:46

Zdravím, na ůvod hned říkám, že se moc v notebookách neorientuji, takže hlavně proto tento dotaz.

Plánuju si koupit nový notebook a nějak se nemůžu rozhodnout který. Do oka mi padly tyto dva typy:
Fujitsu Siemens Amilo Pi1536
nebo
Hewlett-Packard dv6319

Předtím jsem byl rozhodnutý pro HP (hlavně ten vzhled, grafika, multimediální tlacitka), pak jsem ale pročetl pár diskusí a všude se nadává na ovladače ke grafické kartě, recovery manager a podobně.

Chtěl bych se proto zeptat, jak se to s případnou reinstalací operačního systému na těchto notebookách? Je k tomu DVD s vistama nebo není? Prohledal jsem hodně diskusí, ale nikde jsem nenašel uspokojivou odpověď (nebo sem si jí nevšiml).

Samozřejmě se nebráním radě, koupit jiný notebook. V tom případě jaký a proč? Zkušenosti atd...

Je to notebook na výšku IF na Masaryčce (takže hlavně text, internet, možná časem nějaká ta grafika [fotoshop], případné nenáročné hry na relaxaci).
V případě, že bych se rozhodl koupit si notebook s integrovanou grafickou kartou - jak moc to sníží výkon systému po stránce propustnosti pamětí oproti neintegrované? Bude to na těch Vistách poznat?

Děkuji všem za případné rady a poznatky...

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 hostů