dell x sony

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
tysek
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 07 bře 2009 20:10

dell x sony

Příspěvekod tysek » 20 srp 2009 19:07

zdravím, kámoš si chce koupit NB na vejšku a rozhoduje se mezi

Dell latitude E6500 v topkový konfiguraci

a

SONY VAIO VGN-FW31ZJ v týhle konfiguraci odkaz(nebude to kupovat z gigacomputeru, jen sem zrovna tam našel tu konfuguraci)

oboje ho vyjde na něco pod 30K, bude ho přenášet minimálně 2x týdně, chce si zahrát nějakou tu hru(žádný GTAIV a podobný nehratelný věci), net, filmy, baterka tak 2,5hod a víc.

mně přijde příští týden ten dell v top konfiguraci, s českou podsvícenou klávesnicí a 9-cell baterkou(22K i s dopravou, bez tý klávesnice y to bylo ještě o tiskara levnější), ale on si ho potřebuje objednat nejlépe ještě tento týden, jelikžo příští týden jede ve st na dva měsíce studovat pryč.


takže dobří lidé, který mu mám doporučit

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 20 srp 2009 19:39

Dell jednoznačně, NBD , pevnost atd a v top konfigu je v poho i výkon

To sony je fajn na filmy, ale to je tak vše......
MSI GT735

tysek
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 07 bře 2009 20:10

Příspěvekod tysek » 20 srp 2009 19:47

já sme mu to taky řikal, ale nadruho ustranu co jsme četl na forech, tak na to sony nejsou v podstatě vůbec žádný stížnosti, na dell jich je o kupu víc, ale nejspíš to bude poměrem počtu majitelů.

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 20 srp 2009 19:54

NJN ael s NBD tě nemusí nic tankovat, navíc kolik lidí má sony v této konfiguraci???
MSI GT735

JayS
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 23 srp 2009 17:50

Dell Latitude

Příspěvekod JayS » 23 srp 2009 17:56

To tysek:

Zdravim, muzu se zeptat, kde si sehnal ten Dell Latitude v plne palbe za takovou super cenu? Mit stejnou moznost, nevahal bych ani vterinu!
Prosim, podel se o to, pokud to neni tajne ;) Mas u me pivko :)

tysek
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 07 bře 2009 20:10

Příspěvekod tysek » 29 srp 2009 21:59

Mám u Dellu známýho...původně sme měl nasmlouvanej stejnou konfigurace, ale že mi to přiveze kámoš ze Skotska, ale nakonec to mám od nás a bez čekání na návrat kámoše....

jediná věc, která bude chtít trochu času je kratší mezerník, klikám na něj dost na kraj, tak se občas ta mezera nepodaří tak, jak má. Jinaktotální spokojenost...kámoš dalpřednost tomu sony, ale já bych určitě neměnil

cedric
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 10 led 2009 11:04

Příspěvekod cedric » 31 srp 2009 08:21

To Tysek:

Ahoj, psal jsem ti SZ, ale radsi to napisi jeste se,m protoze to specha. Muzu se zeptat, kde mel tvuj kamarad ten notebook ve Skotsku kupovat? Ja tam totiz take letim a rad bych si tam koupil Dell Latitude E6400. Diky za odpoved.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 2 hosti