VAIO vs. EliteBook

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
jahe

Příspěvekod jahe » 04 zář 2009 21:12

já to nechci na nikoho útočit, ale také aby někdo útočil na mne. Zpět k tématu. Ono je těžko porovnávat takto značky. Vzhledem k tomu, že může být archittektura u obou NB rozdílná. A každý z výrobců může upřednostňovat něco jiného. Bohužel ne vždy papírově nejlepší díly mohou tvořit perfektní celek, který jede na 100% a navíc je tu sw a jeho vyladění pro daný stroj. Měl jsem špatné, ale i dobré NB a odhadovat kvalitu podle značky je dost těžké. Jak Vaio tak i Toshiba jsou známé značky, ale i v jejich produktech mohou být a také jsou citrony. Já bych postupoval následně. Hledal na solidních forech recenze a porovnával stanovil bych si vlastní požavky. Ne jestli to má paměť takovou či onakou, ale k čemu ho potřebuji. Bohužel i tady se mohou ukázat zcela protichůdná kriteria. Pak bych šel tam, kde si je mohu oba prohlédnout eventuelně vyzkoušet a bral bych to co by mi lépe vyhovovalo pro mnou stanovené kriteria.

GudMen
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 25 pro 2008 17:30

Příspěvekod GudMen » 05 zář 2009 00:22

To skoro vypadá, že notebook bude ležet na stole. Tohle zavání doporučením desktopu. :c))

Ale už bylo objednáno, tak hledat ekvivalenty nemá cenu. Přeju, ať Qosmio slouží dobře.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: autogbit a 99 hostů