NB do 600 € s DPH na VŠ...

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Zelmann
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 14 led 2009 18:55

NB do 600 € s DPH na VŠ...

Příspěvekod Zelmann » 12 zář 2009 17:35

Ahojte..
Mam na Vas jednu prosbicku...Potreboval by som si vybrat new notebook...
Moj strop je nieco okolo 600€ +- nejake to euro hore, dole...
Chcel by som nieco mensie...13" alebo 14" ..... Proste budem ho dost casto prenasat hore dole a nechcem vlacit nic velke...
NB budem pouzivat obcas nejaka ta hra (CS-ko, COD a neco podobne) potom hlavne na pisanie a internet, a taktiez hudba a filmy...
Viem ze za malo penazi nemozem cakat vela muziky, ale ak by ste mi poradili neco kvalitnejsie s tej triedy na ktoru mam..:D

Moje poziadavky su:
- okrem tej sumy by som chcel aby to malo HDMI port, kvalitnejsi obal, aby to nevrzgalo, RAM 2 a viac, HDD 250 a vyssie, CPU sa da povedat ze nejaky intel 2 a viac.....A to by bolo asi tak vsetko...

Uz vopred dakujem za kazdu reakciu..:)

VDAKA

999MMM999

Příspěvekod 999MMM999 » 12 zář 2009 19:27

len cca par NB je podla tvojho vyberu, ale naj bude asi tento http://www.datacom-ke.sk/siemens-amilo- ... 28633.html , vsetko ma lepsie ako si popisal, jedine procesor je slabsi ale na bezne veci podla mna uplne postacuje, tu je recenzia nanho http://notebook.cz/clanky/recenze-noteb ... ilo-sa3650

Zelmann
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 14 led 2009 18:55

Příspěvekod Zelmann » 12 zář 2009 22:41

Mno neviem ci je to ta spravna volba, na nejakych forach som cital par zlych recenzii na znacku Fujitsu Siemens, a aj na tento tip...Ja osobne nemam skusenosti s touto znackou, a to v ziadnom smere....:( Takze neviem co mozem od toho ocakavat...
A moc ma nezaujal tento NB, a hlavne mi tam chyba ten HDMI port..:( Aj ked to neni jedna stych hlavnych veci co sa mi tam nepaci...Hlavne ta mala klavesnica, je tam vela nevyuziteho miesta po bokoch, takze by sa tam dala dat aj vetsia...
Alebo nie?... Co tak nieco z inej znacky?Neviem, mam obavy s toho siemensu...

999MMM999

Příspěvekod 999MMM999 » 13 zář 2009 09:07

tak mne by klavesnica nevadila lebo budem pouzivat externu, hovoria ze znacka je lepsia ako acer asus a msi, takze ked polka ludi pouziva acer a je spokojna tak s tymto by nemal byt problem, ale volba je na tebe, toto je moj tip, vela stastia pri vybere booku :D

Zelmann
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 14 led 2009 18:55

Příspěvekod Zelmann » 13 zář 2009 10:30

Jháááj, ale tak ja nebudem mat sancu pouzivat externu klavesnicu...Ja potrebujem neso na prepisovanie poznamok a tak...A hlavne aby to bolo prenosne, ide mi hlavne o to....:(

Prosim Vas, neviete este niekto nejako poradit?... Nejaku inu znacku , popripade nieco ine ale podobne mojim poziadavkam.... :roll:

EDIT: A mam ete otazku ku znacke acer....Co ej to zac?..:D

Zelmann
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 14 led 2009 18:55

Příspěvekod Zelmann » 13 zář 2009 17:36

Mno neviete niekto este o niecom?... :roll:


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 hostů