ThinkPad T60 vs. ThinkPad R60

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Martin_R.
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2008 12:44

ThinkPad T60 vs. ThinkPad R60

Příspěvekod Martin_R. » 09 říj 2009 15:24

Zdravím,
naivní snahu sehnat za rozumné peníze (max. 10k) 12" notebook s rozlišením 1400x1050 začínám vzdávat, tak jsem se nakonec rozhodl obětovat rozměry a kvůli rozlišení jít s úhlopříčkou výš. :?

Výběr se mi podařilo rychle zredukovat na použitou T60 nebo R60. A právě tady bych potřeboval rady, nejlépe od člověka, co tyto notebooky měl nebo aspoň viděl oba.

- tady na fóru jsem pročítal diskuze ohledně odolnosti a provedení obou strojů a nějak jsem si z toho nedokázal udělat jasný názor. Že je R60 oproti T60 tlustší, těžší a víc vrže, na tom se asi shodnou všichni, ale narazil jsem na názor, že R je tužší a odolnější než T, jinde zase naopak. Jak to tedy je?

-Jak T, tak R mají buď 14" nebo 15" display. Zde jsem opět narazil na rozpor, někdo tvrdí, že jsou až na rozměry shodné, jinde jsem četl že 15" verze má víko displaye z méně kvalitního materiálu a že je celkově horší než 14".
Normálně bych to neřešil a vzal 14", ale zase mě láká IPS display. :)

Potom bych rád nějaké zkušenosti, časté závady, na co si dát pozor a tak..
Díky moc! :wink:

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů