ASUS K70AB-TY059V

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Winterspoon
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 01 lis 2009 14:31

ASUS K70AB-TY059V

Příspěvekod Winterspoon » 01 lis 2009 14:41

Dobrý den,
nejsem žádný velký znalec přes notebooky, a tak bych potřeboval radu ohledně tohoto stroje.
Chci ho používat na práci s grafickým programem, ale také na hudbu, video, hry...
Zatím jsem nenašel skoro žádné reakce a zkušenosti. Samozřejmě že výrobce napíše že je to suprový notebook, ale přece raději slyším názor nezávislých lidí...
Takže vyplatí se do tohoto stroje investovat? Jak je na tom výbava/cena? Co výkon?
Předem děkuji za jakoukoliv reakci... :)

http://www.alza.cz/asus-k70ab-ty059v-d142485.htm

AMD Turion X2 Dual-Core - četl jsem že hodně lidí má problém s vysokými teplotami (i nad 100C)

ATI Mobility Radeon HD4570 s 512 MB vlastní paměti - o týhle už jsem něco přečetl a mám s ní i osobní zkušenost....neni to žádná závratnost, ale myslím, že za tu cenu je to ucházející výkon...!?

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10674
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 01 lis 2009 18:44

S chladící podložkou bez problému.A ta GK má jen DDR2.Takže výkon není oslňující,ale na většinu nových her postačuje.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 hostů