Business notebooky-které to jsou?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
michelino
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2009 22:58

Příspěvekod michelino » 28 pro 2009 19:32

Ghost: na co ho potřebuji - běžné kancelářské práce (office, internet). Očekávám, že bude přiměřeně odolný (přenášení cca 3x týdně), bude mít střídmý a seriozni vzhled (ale zároveň stylový!), kvalitně zpracovaný. Požadavky na vybavení mám myslím směšně malé - potřebuju CD, Wifi, možnost připojit sluchatka a mikrofon a aspoň 2x USB. A to je asi vše.
Rozměr preferuji 14". Výdrž alespoň 4 hodiny by potěšila, ale také není nutností. Čím lehčí tím lepší.
Dá se tedy říct, že business notebook nechci proto, že bych potřebovala nějaké speciální vecičky a vybavení, ale proto, že naopak vůbec nepotřebuji to, co je výhodou multimediálních přístrojů. Svoje peníze chci dát spíš za kvalitu zpracování, decentní vzhled a dobrou ergonomii.

S nákupem můžu ještě počkat, ale nejvíc cca do půlky března.


PS Občas bych si na tom pustila film, ale to by myslím měl zvládnout kterýkoli(?)

PPS Zatím se mi nepodařilo najít nikde naživo T. Tecru, poradil by mi někdo, kde by to v Praze bylo možné?

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 28 pro 2009 20:26

pri tychto poziadavkach ak nevyhovuje designom Lenovo R400 tak by som odporucil HP 6530b napr. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=68076 (ak je este dostupny) alebo Dell E5400. to su ale notebooky kde sa do 20tisic nezmestis ale pod 24tisic sa zmestit s cenou da.

14" Tecra je R10 ale tu uz bude problem aj niekde zohnat nie este aj vystavenu. jej cena bola ale cez 30tisic.

pokial mozes pockat az do polky marca tak odporucam pockat aspon na CES v Las Vegas (7.-10.1.2010) kde by sa mali objavit nove modely notebookov. potom uvidis ci ma zmysel pockat alebo nie.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

michelino
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2009 22:58

Příspěvekod michelino » 29 pro 2009 00:20

Ghost: moc děkuji.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 92 hostů