Náhrada za dell inspiron 11z

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
europort
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2010 02:37

Dell inspiron 11z... všech barev... :-)

Příspěvekod europort » 27 led 2010 19:26

Pokud jde o můj názor, tak jsem byl vždy odpůrcem značky Acer, avšak než jsem si přečetl spousty recenzí týkajících se konkrétně zmiňovaného modelu Acer Aspire 1810TZ Timeline, tak bych ani nezvažoval jakoukoliv možnost koupě, ale po srovnání s Atomovými Asusy, Lenovem a i Dellem, tak byla opravdu nejzajímavější a nejlepší volba koupit tento model, jen mě ještě tak trochu odpuzovalo to omezené černé provedení, přesto jsem objevil že existuje ještě limit. edice, tak bylo rozhodnuto... a chtěl jsem jej ještě ten následující den... jediný kdo mi byl schopen dodat tento Netbook a nebo spíše Subnotebook, kam jej většina řadí, tak byla společnost ALZA, jež mi jej dodala do 8 hod. od objednání... je to opravdu slušná mašinka a zpracování je také na slušné úrovni i když je ta cena trošku vyšší... rozhodně ale nelituji...!!! Jsem zvědavý na další nezávislý a nejen objektivní názor... :-)

pics22
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 28 led 2010 20:17

Příspěvekod pics22 » 29 led 2010 07:22

Jakou má ta limitovaná edice povrchovou úpravu víka (lesklá,matná)? Je stejná jak vnitřek?

europort
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2010 02:37

Dell inspiron 11z... všech barev... :-)

Příspěvekod europort » 29 led 2010 13:37

Vnitřek Olympicu je matný v podobě stříbrného hliníku,ale jedná se o tvrzený plast, jinak velmi efektní a působící dražším dojmem, víko je však lesklé s olympijskými symboly a nápisem Acer world Olympia, nebo něco v tom stylu... ale má to multi touch pad pro ovládání dvěma prsty... sám mám DELL XPS M1530, ale ta myš se mi moc líbila a je velmi praktická...!!!

Cappys
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 16 led 2010 13:38

acer

Příspěvekod Cappys » 01 úno 2010 19:42

Tak jaký je můj názor: vzhled na jedničku s hvězdičkou, výdrž o které se mi snad ani nesnilo:D Rychlost taky super o proti tomu mému starouškovi, nelituju koupě a ani těch peněz navíc:)
Jediné mínus je pro mě ten touchpad, asi je nějak blbě nastavený jelikož občas na poklepání nereaguje a nebo myš poskočí jinam:/ Kamarád se mi na to koukne, doufám, že je to opravdu jen nastavení a ne nějaká jeho chyba, jelikož jinak funguje v pohodě. A nebo třeba já se s ním budu muset naučit žít, jen se pomalu modlím aby to bylo to mé štěstí na poruchy:/

europort
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2010 02:37

Dell inspiron 11z... všech barev... :-)

Příspěvekod europort » 06 úno 2010 18:43

Tak to jsem velice rád, že jsi z toho notesu nadšená, pokud jde o mou přítelkyni, tak také nemá k ničemu žádné výhrady a rozhodně se tento notes nedá vůbec srovnávat s žádným atomem, ani s ION platformou... viz Lenovo S12 ION a nebo ASUS eee 1201 ION... a pokud jde o ten multi touch pad, tak se mi to také povedlo, ale šlo jen o softwarovou chybu po instalaci nějakých programů... projel jsem registry opravami a odstraněním chyb a bylo zase vše OKi... pokud jde o mě, tak se mi s ním dělalo mnohem lépe, jak s mým Dellem XPS... tedy pokud nebudu hledět na velikost... všestraně se přikláním k pozitivním názorům i když je to ACER... fakt slušná konfigurace a dobrá mašinka... a výdrž bych řekl také velmi slušná na velikost displeje a váhu této kalkulačky... :-)

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 07 úno 2010 13:40

To se sice nedá srovnávat,ale ION má podstatně lepší grafické jádro.Co takhle filmy 1080p na Vašem Aceru?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

europort
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2010 02:37

Acer Aspire 1820TZ Timeline

Příspěvekod europort » 07 úno 2010 19:13

Na filmy ve Full HD rozlišení mám doma televizi Samsung LE40B650 se třemi HDMI porty a tak není v celku co řešit a pokud jde o shlédnutí na 12" display, tak je vcelku jedno v jaké kvalitě se to budu přehrávat, ale přehrát by to mělo umět také... zatím jsem to nezkoušel... :-)

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 08 úno 2010 07:06

Ano velká TV je nezbytnost na filmy ve vysokém rozlišení,ale ještě musí být vhodný obrazový zdroj.A to třeba mini-notebook s IONem splňuje.(jen připojit HDMI kabel)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

europort
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2010 02:37

Acer Aspire 1820TZ Timeline

Příspěvekod europort » 08 úno 2010 10:22

Postačí si přečíst bohatě tyto recence a pak si tvořit nějaký názor...

:wink:

http://www.extranotebook.cz/acer-timeli ... aly-zazrak

a pak ještě tuto:

Acer TimeLine 1810TZ - výjimečně výkonný netbook

http://pctuning.tyden.cz/hardware/noteb ... ny-netbook

Jediná neduha...??? Snad že je to jen ACER, avšak zpracování a lícování je už dnes nikde jinde než kdysi bývalo... podotýkám žádné vrzání ani se kroucení plastu... asi proto vidíme nápis ACER na vozech F1... stejně tak rychle jdou totiž do předu a s dobou...


8)

europort
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2010 02:37

Acer Aspire 1820TZ Timeline

Příspěvekod europort » 08 úno 2010 10:33

Komentář "Malý zázrak"


27. říjen 2009 - 13:35 — Jana (bez ověření)
Re: Acer Timeline 1810TZ: malý zázrak
potvrzuji perfektní plynulost v HD, vím že u verze Acer Aspire 1810T-353G25N Timeline / SU3500 / 3GB / 250GB / se to seká, proto jsem čekala na 1810TZ. Takže jen pozor při nákupu, ať se nepřehlédnete:-)


8) :wink:


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů