ASUS N61JV

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod djmicho » 01 črc 2010 00:19

Jestli nejde vypnout ani přidržením tlačítka pro zapnutí, tak bude problem v desce a reklamoval bych to ..
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]

mateshelma
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 18 pro 2007 16:35

grafika

Příspěvekod mateshelma » 05 črc 2010 02:24

Jenom pro ty kdo maji problemy s rozeznavanim grafiky u her...problem je v ovladacich, je treba stahnout posledni vydane od Nvidie..ty nejnovejsi jsou myslim 257.21. Hry co mi predtim nesly(Metro2033, GTA4 atd) uz bezi jak maji a bez sekani...Good luck :lol:

mateshelma
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 18 pro 2007 16:35

Příspěvekod mateshelma » 12 říj 2010 18:43

Takze jenom reaguju na predchozi prispevek..Notebook neustale zamrzaval(modra zmrd), zasekavala se klavesa delete(pri psani dokumentu docela neprakticke, kdyz vam to po napsani par vet samo smazalo celou radku,nebo ihned po restartu skace bios), pak se zasekavala komplet cela klavesnice(ani tlacitko napajeni nereagovalo) takze jedina pomoc - vyndani baterky. Cele to slo na relamaci kde to probihalo nasledovne: po 14 dnech co jsem si pro nej dosel na kram, jsem dostal do ruky jakesi vyjadreni od technika. moje problemy byly vyreseny vymenenim komponent - zakl.deska a procesor(velké díky), nicmene..po naslednem zapnuti naotebooku ihned na krame, co nevidim..zas bios..Mno, tak jsem to ukazal technikovi a on povida, ze na to koukal a ze to teda asi nespravili,no. Musim priznat ze do uvadenych problemu ve zprave jeste pred poslanim na reklamaci jsem zapomnel uvest problem s tlacitkem delete..Ale tak proboha kdyz jako techni zapnu pocitac a vidim ze mi tam z niceho nic skace bios, tak asi nebude neco v poradku a snazim se to resit. Oni vyresili problem s modrou smrti, zasekavanim klavesnice a vesele to poslali zpet...no hnupi nejvetsi.Fakt bych se chtel potkat s tim panem co tam sedi u stolu a bere prachy ze to, ze NEopravuje zavady..takze na zaver jenom tak, ze porad cekam na notebook, pac jsem ho rovnou nechal na prodejne at jim ho poslou zpet! doufam ze ostatni budou mit vetsi stesti pri reseni podobneho problemu..zdar a silu :roll:


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů