Netbook s dlouhou výdrží

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Netbook s dlouhou výdrží

Příspěvekod sashaZabluduu » 22 říj 2010 20:07

Ahoj,

rád bych si pořídil do školy netbook nebo menší notebook (max 13,3"). Požaduji dobré zpracování (v rámci mezí a níže zadaným financím), hlavně dlouhou výdrž (reálná výdrž 4hod je minimum) a také nízká váha. Nebaví mě z domu nosit těžkou 15,4", kde baterka nevydrží ani jednu přednášku. Větší HDD je taky k dobru. Hry nehraji. Rád bych se vyhnul těm menším displayům (nevím, jestli se to ještě prodává, měly to jedny z prvních netbooku prodávaných u nás, na kterých nebyl display přes celou úhlopříčku, ale pouze takový obdelník uprostřed).

Hlavní důvod pro tuto koupi je právě kvůli zapisování na přednáškách. Zajímaly by mě osobní zkušenosti se psaním na malých netboocích? Je možné na nich psát stejně nebo alespoň přibližně rychle tak, jako na velkých ntb?

Co se ceny za netbook týče, rád bych se vlezl do 7000 - 8000 Kč.

Jako malý ntb s 13,3" displayem jsem včera našel jako absolutního adepta na koupit tento Lenovo http://www.mall.cz/notebooky-stylove/le ... 25-nue6jmc. Cenu přes 12 000 Kč bych za něj dal, vše mi vyhovovalo a byl jsem téměř rozhodnut pro koupi až do doby, kdy jsem v diskusích našel reálnou výdrž max 2hod, což mě zklamalo.
Pokud víte o jiném 13ti palcovém ntb s podobnou cenou a dobrým výkonem, dejte tip.

Díky za váš čas, Tomáš

sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Příspěvekod sashaZabluduu » 22 říj 2010 22:36


GeForce9800gt
píše často
Příspěvky: 108
Registrován: 06 bře 2010 13:50
Bydliště: Velká Bíteš

Příspěvekod GeForce9800gt » 22 říj 2010 23:25

za ty peníze si myslím že nic neseženeš. A k tomu lenovu bych jenom řek že na zápisky s tím hw je to luxus hlavně stou grafikou.

sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Příspěvekod sashaZabluduu » 23 říj 2010 14:33

V eshopech vidím běžně ceny do 8 000 Kč za netbook.
Lenovo mi vyhovuje ve všech směrech kromě výdrže baterky.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 108 hostů