Poradíte mi? - Hp Pavilion dv6590 x Acer Aspire 5920G

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
peetthemaster
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 02 črc 2007 15:39

Příspěvekod peetthemaster » 20 črc 2007 16:44

Tak, nb dneska dorazil, zatim jsem stacil jen nainstalovat soft, pak jsem musel utikat do prace. Co se tyce prvnich dojmu, tak je to super, krasnej display, paradni barvicky, proste moc se mi libi a jsem z nej nadsenej. Mozna je to tim, ze je to muj prvni nb a mam ruzove bryle:) Jedna vec me ale otravuje, ze se me furt visty na neco ptaj, ale to samozrejme neni problem neni nb.

Vecer se na nej vrhnu, jestli mate nake otazky, tak se ptejte:)

edit: tim ptanim vist sem myslel to, ze furt chtej neco povolovat a tak:)

Sniip

Příspěvekod Sniip » 20 črc 2007 17:28

tojo VISTY jsou s.... Mel jsem tu cest zatím jen několikrát, ale tak jsem byl zhnusen...... :-) Zlaté XP:-)

Me ho ještě nepřivezli:-( čekám čekám:-)

Sniip

Příspěvekod Sniip » 20 črc 2007 22:22

první dojmy.... SLINTÁM :shock: :D :D :D :D
Ovšem po aspire 3002LMi bych asi slintal na vse:-D Zrovna se mi instalujou fucking visty :?
Myslim že schopne zareagovat budu moct tak pozítří jestli te neco zajímá přímo napiš na ICQ ju?

In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvekod In-Quisitor » 20 črc 2007 23:04

Tak to je bezva chlapi že už došli (notbuky) :).....

To Sniip a peetthemaster - jasně, žádé křeče, až to rozchodíte a testnete, tak pak něco písnite....

Hlavně mě zajímá u toho aceru (hlučnost větráčků při nornální práci - word, net, pdf atd..., a jak je na tom hluk při hraní náročnější hry (taky jak ta hra jde)) a takové ty osobní dojmy, šak víme, ne :)

U toho Hp pavilionu asi tak to samé, co hlučnost větráčku při normální práci, při nějaké novější hře (jak často se zapíná?) A taky u obou zahřívání.. Jak na tom jsou - jestli se moc nepřehřívají a tak... U toho pavilionu taky ten zmiňovaný disk - jak to vidíš subjektivně tu rychlost při instalacích, kopírování a tak.....

tak předem moc díky za informace.... zatím

peetthemaster
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 02 črc 2007 15:39

Příspěvekod peetthemaster » 21 črc 2007 00:03

notebook neni vubec slyset, fakt:)

hru musim nakou nainstalovat, a rychlost disku je dobra, myslel jsem, ze to bude horsi..;) jsem moc spokojenej:)

In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvekod In-Quisitor » 21 črc 2007 10:04

A jestli máte digi fotak, mohli byste udelat par snimku a hodit to sem (nebo nekde na web)... vím že na netu je docela dost fotek, ale kdyby se vám chtělo :) :oops:

peetthemaster
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 02 črc 2007 15:39

Příspěvekod peetthemaster » 21 črc 2007 10:08

jasne,fotak mam, udelam ty fotky zitra, az se vyspim po kalbe a zkusim je sem hodit;)

In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvekod In-Quisitor » 21 črc 2007 10:18

:D :lol: :D :lol: jasně....

In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvekod In-Quisitor » 22 črc 2007 18:43

No tak lidi :) jak to vypadá? Nebo jste to ještě nerozchodili... nějak to tu umřelo :)

peetthemaster
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 02 črc 2007 15:39

Příspěvekod peetthemaster » 22 črc 2007 22:13

notebook chodi, ale ja sem to vcera nak prehnal:))
HP Pavilion 6590, T7300,2*1GB RAM, 200GB HDD

Sniip

Příspěvekod Sniip » 23 črc 2007 07:15

Ahoj takže kde začít.... :-)
Větráček, měl jsem z toho strach ale je to v pohodě ted jsem pařil Mafii 3hodiny(trocha nostalgie:-)) a neslyšel jsem ho nebo si to aspon neuvedomuju:-))) Grafika bomba akorát ji musim stáhnout ta mrcha si ke svym 256 jeste krade 700:-D Zatim jsem pařil jen vietcong a mafii ale obe na maximum nastavení co šlo a nádhera čistej netrhavej obraz. Obrovitánské plus notasu je zvuk.... opravdu paráda. Nedostatky.... Pokud vynecham posr.. visty kterých mám po 2 dnech plný zuby tak me nic nenapadá:-D Jo možná taková multifunkční tlačítka vedle klavesnice po stranách, dnes kdyz jsem paril tak jsem je nechtíc dvakrát zmáčknul, ale to jde o zvyk a možná jdou vypnout. Dál kamera paráda kámoš koupil jinačího acera a kamera je tam na dve veci:-) tady krásnej plynulej obraz. Baterie nevim uplne obektivne ale dnes mi vydrzela neco pres dve hodiny a to jsem tak pul hodiny hrál hry a pak jen internet. Celkovej dojem z nej mám úžasnej... spokojenost akorát teda ty visty to je.... to je dílo... Dnes jsem si chtěl instalovat své programy, které používám a nula:-) budu muset asi hledat jiné možnosti z čehoš opravdu nejsem nadčen:-) Fotky ti udělat můžu:-) Ale až zítra okok? Ted jdu chrnět.... rano musim do práce, ale až přijdu tak neco nafotim když tak mi nech kontakt na email a ja ti je pošlu.....

Brou:-)

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 23 črc 2007 07:23

odpal si ten avatar a dej si tam laskave neco mensiho. Nemusi to roztahovat cel forum.
tento účet již není aktivní.

In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvekod In-Quisitor » 23 črc 2007 11:27

To Sniip

Díky za dojmy.... Já zas dnes ráno došel z noční a dnes jdu opět a celý týden :) fuuuuj...

Osobně jsem taky nejdřív vybíral ntb. kde nejsou visty, ale co už... To by bylo super - email mám u svého kontaktu, tak kdybys mi to pak poslal, byl bych moc rád..
Jinak ten větráček (hluk) je pro mě hodně důležitý, ale myslím že to snad nebude tak hlučné (teda co se píše). Při hraní her by to nevadilo, ale při kancelářské práci a takových těch "nenáročných" věcech by mě to rušilo...
Tak zatím čau a dobrou :)

n3f_
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 črc 2007 19:06

Příspěvekod n3f_ » 23 črc 2007 12:45

2 Sniip: Mohl bys mi poslat ty fotky taky? - davidmx@seznam.cz
Jinak co ti vadí na těch Vistách? Taky si je teď budu pořizovat s novým ntb, takže abych byl připravenej do čeho jdu.

In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvekod In-Quisitor » 24 črc 2007 14:06

peetthemaster píše:jasne,fotak mam, udelam ty fotky zitra, az se vyspim po kalbe a zkusim je sem hodit;)


Ahoj, tak jak? (už ses z toho dostal po té kalbě? :)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 92 hostů