HP probook 4320s

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
lukaspolak
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 bře 2010 13:44

HP probook 4320s

Příspěvekod lukaspolak » 21 pro 2010 14:05

Zdravím,
Chci si pořídit notebook a docela mě zaujal HP probook 4320s.Notebook budu přenášet každý den a opravdu často bude vyndáván a zandáván do tašky.Nějaký obrovský výkon opravdu nepotřebuji, mé hlavní požadavky jsou velká mobilita, výdrž baterie a opravdu největší požadavek je kvalita zpracování (aby prostě ten notebook něco vydržel).Dost se bojím toho šasi a pokud bude třeba můžete nabídnout i něco dražšího.

Díky
Lukáš Polák

lukaspolak
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 bře 2010 13:44

HP 4320s

Příspěvekod lukaspolak » 21 pro 2010 18:30

Nějaké náměty?

Xplener
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 05 srp 2010 06:04

Příspěvekod Xplener » 21 pro 2010 19:55

4320s jsem měl v ruce . Kvalita je na danou cenu standart. Na každodenní nošení při normálním zacházení dotačující Jenom ten displej nic moc, al to bývá u třinácti palcovýchntb časté Realná výdrž je cca čtyři a čtvrt hodiny. Být tebou bych zvážil i http://www.alza.cz/hp-probook-5320m-d180195.htm nebo trošku dražší http://www.alza.cz/hp-probook-5320m-d180195.htm.

Tomasas1
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 15 čer 2010 15:06
Bydliště: Ostrava

HP 4320s

Příspěvekod Tomasas1 » 21 pro 2010 23:24

Ahoj,
pred par mesici jsem se prave pro 4320s rozhodl a byla to dobra volba. Ke kvalite zpracovani nejake velke namitky nemam - akorat se mi ulomila cast osky z jedne klavesy(y). Ale jinak vsechnio drzi jak ma a to mu davam docela zabrat - tucet vyndavani a schovavani do batohu za den neni problem. Taky nema problem s otresama kdyz je v batohu a bezim na bus.(vypnuty nebo uspany - se zapnutym bych to nerisknul) A diky hlinikovemu krytu se nebojim ani o display(sice jen cca mm, ale na promacknuti uz musi byt clovek jo "sikovny".) Proste kazdodenni bezne(nema se jako ve vate ale ani s nim nehazim o zed) pouzivani zvlada uplne v pohode.
Co se tyce baterky, tak ta je na tom taky dobre - pri kacelarske praci s obcas zapnutou, obcas vypnutou wifi a nizkym jasem ocekavej tak ty 4 hodinky(mozna vice, ale to jsem nikdy nepotreboval). Pri hrani her(typu NFSMW, HD2, Oblivion...) cca 1 - 1,5 hodiny. Nejaky ten kratsi film taky bez probelmu(dlouhy jsem nezkousel, ptz sedim ve vlaku tak hodinku;)). Ale zase dost asi dela to, ze mam integorvanou grafiku, kolik zvladne s dedikovanou netusim.
A jeste mensi vytka k designu - pokud ti vadi smouhy atp, tak zvol neco jineho, ptz okolo klavesnice a obrazovky je tak leskly plast, ze pomalu ani nema cenu jej lestit(musel bys co 5 minut). A viko (i kdyz ne leske) je na tom velmi podobne. Stejne tak podlozky pod ruce.

Ale celkove ho mohu s klidnym svedomim doporucit.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 114 hostů