8560w vs. Asus G53SX

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit

který z nich?

HP
1
14%
ASUS
6
86%
 
Celkem hlasů: 7

MichalM2
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 07 úno 2009 11:33

8560w vs. Asus G53SX

Příspěvekod MichalM2 » 21 srp 2011 17:50

Zdravím, tak po půl roce odkládání (můj asus F3KA stále maká) sem se rozhodl koupit nový ntb.

vybírám si už dlouho a zúžil sem výběr na tyto dva ntb
HP http://www.alza.cz/hp-elitebook-8560w-d239032.htm#foto
Asus http://www.asus.cd/notebooky-2/asus-g53 ... -nv-b-7hp/

Cenově jsou na tom stejně..

Kvalitou zpracovaní na tom bude HP lépe, ale jak je kvalitní ten asus? vyplatí se vzit HP když má horší grafiku? Hry si chci taky občas zahrát..:-) a všechny..:-)
Nebude tam tahle karta topit?

Opravdu nevím který si vybrat:

HP: pro: kvalita zpracovaní + 3letá záruka
Asus: pro: grafická karta, vzhled, chlazení

Do čeho by jste šli vy? díky za odpovědi

Alghuty
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 19 srp 2011 19:22

Příspěvekod Alghuty » 21 srp 2011 18:52

Ahoj nejsem nějak zkušenej v tomhle ale šel bych do toho Asusu.
Kvalitní nekvalitní mě bylo řečeno že už je prakticky jedno jaká to je značka už jde spíše o komponenty kvalitu vychytáš podle recenzí a zkušeností vlastníků těchto 2 notebooku.
Ta grafika já bych osobně nešel do AMD....proto se mi líbí nVidiia v Asusu :wink:

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 22 srp 2011 07:32

Jeden je pracovní a druhý herní.Ujasni si priority.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

MichalM2
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 07 úno 2009 11:33

Příspěvekod MichalM2 » 22 srp 2011 10:48

roman2277 píše:Jeden je pracovní a druhý herní.Ujasni si priority.


NO to právě nevím..ale tak na herním se dá taky pracovat ne ? :-)

Já právě nevím.. chci na něm hrát hry.. a chci na něm rysovat v CADU ale jen 2D ,pak nejaky další programy jako revit,scia,a tak.. ale to by asus mel taky zvladnout..

Majitel HP psal že pri zatěži hučí a topí.. pro to bych asi volil ten asus..

Mam ted F3KA a vydržel přes tři roky.. takže tenhle asus by taky mohl ne? :-)

cyber-mythius
guru
Příspěvky: 1014
Registrován: 11 lis 2008 18:58
Bydliště: China/Zlín/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cyber-mythius » 22 srp 2011 11:49

Asus je zpracovany moc hezky a je to mašina pro hráče. Elitebook je firemní záležitost.

Grafický výkon bude mít HP o poznání nižší, na druho stranu máš kvalitně zpracovaný notebook, co by měl něco vydržet. Ale jsou to prostě naprosto odlišné mašiny.

Elitebook si můžeš přenášet - to s Asusem a jeho váhou moc nepůjde. Určitě ne v nějaké větší míře :).

Jinak jestli chceš herní mašinu, tak deegr v sekci ostatní komentuje deviltech notebook a vzhledem k tomu, že teď objednával alienware, tak bude svůj deviltech prodávat. Můžeš se domluvit s ním - to je zase herní mašina z trošku jiné sorty.

nevím moc co bych ti k tvé volbě řekl - rozhodni se, jestli chceš vyloženě herní notebook nebo jestli chceš na notebooku pracovat. Udej cenovou relaci a třeba se objeví ještě i naprosto jiné notebooky, které by pro tebe byly vhodné.
AcerIconia W700 128GB SSD (tablet), Samsung S5
PAST -Thinkpad X230, i7-3520M, 8GB RAM, 120GB SSD, Thinkpad W520 Lenovo IdeaPad Y570 , Asus M51Ta, HTC Desire Z, Nokia Lumia, 800,Xperia ION, HTC OneX,Lumia 920,Nexus 7,Xperia Z1


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů