Macbook Pro vs. ThinkPad T420i

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
kralikovo
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 22 říj 2007 12:45

Příspěvekod kralikovo » 24 bře 2012 20:24

TomasKo píše:přímo tuhle konfiguraci?? ten popis je podivnej... ale jinak volba dobrá, lepší než Aplle :lol:

Jo, tuhle konfiguraci, on je to nějaký notebook, co byl rozbalen.. ale dali tam 4 GB paměti a má to 3 roky plnou záruku onsite, tak snad :)
jediná nevýhoda je, že je tam jen dos, ale já už si systém seženu, navíc teď je Win 8 zdarma, tak ho možná zkusim.. :-)

TomasKo
píše často
Příspěvky: 246
Registrován: 13 črc 2011 15:11

Příspěvekod TomasKo » 24 bře 2012 20:42

notebook jsi předpokládám ještě neviděl?? konfigurace bez webkamery, bluethoot, čtečky otisků, hmotnost 2 kila s 9cell, technik co to psal možná měl vypito :lol:

poreferuj o osmičkách, co sem viděl úvodní plochu, je to divný :lol:
Lenovo X220 - Core i5 2520M, 12.5" IPS LED, 8GB RAM, SSD Intel 120 GB, 320 GB HDD

Was3k
guru
Příspěvky: 995
Registrován: 28 led 2010 14:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Was3k » 25 bře 2012 00:29

OT: Já mám W8 v dual bootu a možná jsem konzervativní ale příjde mi to jako strašná prasárna, bez vytištěné A4 se zkratkami prakticky nepoužitelné, osobně mi to příjde dost složité - nepovažuji se za úplného amatéra a i tak s ovládáním W8 problém a co teprv nějaký BFU...
lenovo ThinkPad T420i

kralikovo
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 22 říj 2007 12:45

Příspěvekod kralikovo » 26 bře 2012 18:32

TomasKo píše:notebook jsi předpokládám ještě neviděl?? konfigurace bez webkamery, bluethoot, čtečky otisků, hmotnost 2 kila s 9cell, technik co to psal možná měl vypito :lol:

poreferuj o osmičkách, co sem viděl úvodní plochu, je to divný :lol:


tak je opravdu bez webky a asi i bluethooth.. ale já ani jedno stejně nikdy nepotřeboval.. Přijde mi, jako že jde o customy z dovozu.. ale je tam česká klávesnice, což bude příjemná změna, protože teď mám dánskou.. :-) Aspoň jsem se naučil psát bez dívání na klávesnici :)

No, ještě tam nemám systém, asi ale půjdu do sedmiček, Win 8 je na mě moc divokej, a ne úplně použitelnej, když nemám dotykovou obrazovku..

A díky za rady všem.. :)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti