ASUS K75VJ (TY060D)

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Cuhy
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2012 20:34

ASUS K75VJ (TY060D)

Příspěvekod Cuhy » 25 pro 2012 20:42

Zdravím Vas. Som amater do notebookov preto by som Vas chcel poziadat o vas nazor popripade radu . Hladal som si notebook za priatelnu cenu a nasiel som tento.ASUS K75VJ (TY060D). neviem keby ste mi poradili ci je dobry v pomere cena vykon.. kupujem si notebook ako nahradu stolneho pc.. tak chcel by som nieco lepsie aby mi to nesekalo uz len pri zapnuti... popripade nejaku inu nahradu v porovnatelnej cene s ktorym mate lepsie skusenosti .. Vdaka.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 25 pro 2012 21:55

A co na něm hodláš dělat?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Cuhy
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2012 20:34

Příspěvekod Cuhy » 25 pro 2012 22:08

ako som napsial notebook budem pouzivat ako nahradu stolneho pc.. cize vsetko ci uz od hrania hier . surfovania... az po bezne pozivanie..
chcem sa hlavne opytat na to ci je to dobra volba kedze nechcem notebook na ktorom si nebudem moct ani poriadne pozriet film.. nepotrebujem super vykonny notebook.. ale uz ked raz investujem tak nechcem zase po pol roku kupovat nieco ine a nadavat ze vtedy som mohol to a to.. pozral som na webe a nasiel som tento . za Cenu cca 510 € 17 palcovy monitor s celkom slusnymi parametrami.. ide mi ci ten procak 2,4 je postacujuci pre tie parametre. ci to neseka popripade neprehrieva .. Preto ak vies o niecom lepsom na trhu sem s tym.. ja niesom pevne rozhodnuty pre tento model..

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 26 pro 2012 08:49

No nic výkonnějšího v této ceně a velikosti nekoupíš.Jestli Ti jde o výkon,tak ho kup.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 77 hostů