notebook - modelování (Inventor/AutoCAD Mechanical)

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
poly-filip
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010 10:03

notebook - modelování (Inventor/AutoCAD Mechanical)

Příspěvekod poly-filip » 06 úno 2014 13:55

Ahoj mám ProBook 6550b a začíná se při práci znatelně zasekávat a vše mu tak nějak dlouho trvá.(Od té doby co jsem si ho pořizoval tak dělám složitější sestavy a tam to je docela znát). Tak bych potřeboval poradit čím ho nahradit.

požadavky
cena 20k bez DPH
rozměr 15.6 nejlépe matný jak má stávající
byl bych rád kdyby měl numerickou část klávesnice
bude používán především na Inventor/AutoCAD Mechanical/ ANSYS když zvládne i nějaké hry tak to rozhodně nebude vadit

Nema

Příspěvekod Nema » 06 úno 2014 16:47

Ahoj, určitě bych se podíval na ThinkPad Edge E540:
http://www.czc.cz/lenovo-thinkpad-edge- ... 26/produkt


výkonově by měl být dostačující, jak grafickým, tak procesorovým výkonem. Patří mezi odolnější stroje, i když je to teda novinka, tak bych se toho určitě nebál, protože předchůdce patřil mezi to lepší. Za ušetřený peníz bych třeba dokoupil další ramku nebo tak. Prostor tam je a za ty peníze je to podle mě výborná koupě. FullHD dislpej se taky hodí, zvláště na ten CAD, i když předpokládám, že pracuješ na externím monitoru...

poly-filip
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2010 10:03

Příspěvekod poly-filip » 06 úno 2014 19:38

dík kouknu se na něj (to že je levnější vůbec nevadí ;) )

ještě jedna otázka za kolik si myslíte že by šel prodat ten můj starý notebook ?


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 138 hostů