Notebook do 40 000 s dph

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mikipiki
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 30 črc 2007 14:20

Notebook do 40 000 s dph

Příspěvekod mikipiki » 03 zář 2007 18:06

Zdravim vespolek, potrebuju poradit. Hledam notebook na VS na praci na CAD, INVENTOR, obcas na hrani her. Vybral jsem si http://microstar.mironet.cz/msi-gx700x0 ... t+dp77320/ , co na neho rikate? ta uhlopricka 17 palcu mi snad nebude vadit na prenaseni do skoly. Nejsem zadna trasoritka, ale poradnej chlap :D , takze by stim nemel bejt problem. Kdyby by ho nahodou nekdo mel uz doma, tak mi dejte vedet a prijedu se na neho podivat, kdyby to samozrejme nedelalo problem. Nejlepe Brno a okoli. Za tu cenu kolem 36 tacu si myslim, ze nesezenu lepsi notebook. A šasi ma pevne : magnezio-hlinikove telo.
Cus bus autobus.

Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvekod Ares » 03 zář 2007 18:10

Když se podíváš o pár topiců níž, tak zjistíš, že se tady ta otázka už několikrát probírala..jinak je to dobrej kousek,až na značku..neříkám že MSI je špatná značka,ale tak trochu neznámá..jinak se podívej do sekce MSI kde najdeš názory a zkušenosti


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů