Doporučení koupě notebooku

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Sutech
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 06 říj 2007 21:10

Doporučení koupě notebooku

Příspěvekod Sutech » 11 říj 2007 00:48

Tak jsem prohlédával různá fóra, ptal se na mnoho věcí, ale uspokojivou odpověď jsem nedostal. Zkusím to tedy jinak - jaký notebook byste mi doporučili?

Rozpočet: do 17 500 Kč
Velikost: nehraje roli
Značka: ACER nikdy, jinak nehraje roli :lol:
Funkce: především do školy, ale aby se na něm dala spustit nějaká hra, byť ne žádná pecka, by neuškodilo.
Výdrž baterie: alespoň 3 hod.
OS: bez OS (pokud u toho bude, nevadí)
Displej: nehraje roli
Kvalita zpracování a design: nehraje roli
Procesor & grafická karta: samozřejmě co nejvýkonnější za tu cenu, ale zároveň, aby se procesor dal podtaktovat a šetřil tak baterii
RAM: 1GB
Pevný disk: alespoň 80 GB
Optická mechanika: DVD vypalovačka
Pokud by šlo: BT, čtečka karet, v příslušenství brašna (není nutností)

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 11 říj 2007 06:00

no ehm vcelku neřešitelné pro mě :P za tyhle prachy tyhle nroky ... no v úvodu si buď jistý, že neseženeš nic v této cenové relaci co by mělo nesdílenou grafiku ... spíš nějaké GMA950 nebo X3100 v lepším případě ... no a jinak můžeš zkusit jakejkoliv low-end co je na trhu :) nebo nějakej bazarovej xindl :)
..pravdou je, že pokud do školy takže na by měl být vhodnej na přenášení - lepší nějaká solidní konstrukce viz. IBM nebo HP..bohužel v této cenové relaci ibm vůbec a HP leda v celeronu fuj a nebo Hewlett-Packard 530 s 512ram, je za 15200,- takže by si si dokoupil ramku :) nebo IBM Lenovo N200 zase jen 512mb ram (dokoupit), ten má alespoň gma x3100 :P a nebo je tu možnost za cca 17000,- Hewlett-Packard 6715s to už má 1gb ram ati radeon x1250, 80gb hdd .. ale zase je to jen senpron procák .. ty první dva jsou Core Duo............ no rozhodnutí je na tobě, ale za 17500,- si opravdu moc vyskakovat nemůžeš .. to je dle mého na notebook hodně málo :) osobně by jsem v této cenové relaci bral to IBM, ale spíš by jsem si došetřil na něco lepšího a nebo víc vyždímal prasátko ;))
***v neposlední řadě nepočtej s hrama .. leda nějaké postarší pařby ... :) counter strike 1.6 atd :)
Toshiba R600-10W


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů