asus n61vg-jx178v,k50ij-sx325v,ul50vg-xx031v

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Was3k
guru
Příspěvky: 995
Registrován: 28 led 2010 14:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Was3k » 17 bře 2010 14:37

djmicho uz si vydesil i me :D
alkana: Tak pokud ti ten notes bude prevazne stat na stole tak neni problem ho bud primo napojit na LCD a nebo v idealnim pripade dokoupit dokovaci stanici a na to napojit mys, klavesnici, monitor, atd... a ma z toho plnohodnotny desktop a taky jde z te dokovaci stanice notebook velmi jednoduse vypojit :wink:

GeForce9800gt
píše často
Příspěvky: 108
Registrován: 06 bře 2010 13:50
Bydliště: Velká Bíteš

?

Příspěvekod GeForce9800gt » 17 bře 2010 16:17

Ou, ou

Proč taková kritika na Asus, si to vůbec nezaslouží!!!!!!!
Až na nepovedenou řadu K.
Jinak absolutně nechápu, proč si bude kupovat to HP když to bude mít jen na net a filmy. Cenová hladina je na požadavky zmíněné autorem katastrofální. Na pár věcí co byli uvedeny by se dal koupit NB stačící a zároveň o polovičku levnější.

Nechtěl jsem to psát, ale některé přispěvky už mě k tomu donutily. Někteří by si měli uvědomit jaký NB je vlastně pro ně dobrý a který ne. V jednom vlákně ho vychvalují a v druhém kritizují.
:x

alkana
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 16 bře 2010 10:25

Příspěvekod alkana » 17 bře 2010 22:54

Tááák a je to tady. Teda vidím že to není jen tak,ale já to risknu, zakoupím mašinu a pak se vám tady svěřím co jsem teda nakonec zakoupila a co je to za slávu. Já přece jenom pořídím některý ten Asus. Mně se ty ostatní vážně nějak nejeví Chlapi děkuju za pomoc. :) Za týden si tady pobrečím jak to dopadlo.....


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů